Yeni toplanan bilgisayarımda ekran kartı gözükmüyor

Fatih Karaaytu

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar 2 gün önce aldığım bilgisayarı dün kurdum ve çalıştırdım bir sorun çıkmadı ama bilgisayarım ekran kartını görmüyor kasada DVD sürücü takacak bir yer yok ekran kartının cdsinden driver yükleyemiyorum internet sitesinden indirdim ama sorun hala devam ediyor yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar 2 gün önce aldığım bilgisayarı dün kurdum ve çalıştırdım bir sorun çıkmadı ama bilgisayarım ekran kartını görmüyor kasada DVD sürücü takacak bir yer yok ekran kartının cdsinden driver yükleyemiyorum internet sitesinden indirdim ama sorun hala devam ediyor yardım ederseniz çok sevinirim.
Arkadaşın sistemi yazabilir misin? Bide Monitörü işlemcinin entegre grafiğine bağlamış olmayasın?

Ryzen 5 1600 16 gb ram rx 580 8 gb 480 gb ssd 1 tb hdd sistem bu şekilde işlemciye bağlı değil direkt ekran kartına bağlı, görüntü var ama ekran kartını görmüyor bilgisayar.
Aygıt Yöneticisinin bi fotoğrafını atarmısınız? Görüntü bağdaştırıcısı bölümü açık olarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı