İşletim sistemi
Windows 10

Eylon

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill16 GB DDR 4 3200 MHz RAM
SSD veya HDD modeli
Cruzer 512 GB SSD
Ekran kartı
AMD Radeon RX 6600 8 GB GDDR 6 ekran kartı
Anakart
ASUS Prime B450M K II anakart
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500 3.60 GHz işlemci
Merhaba değerli forum kullanıcıları,
Ekran kartımın yanması sebebiyle komple sistemimi yükselttim ve değiştirdim, yeni sistemim bu şekilde:
AMD Ryzen 5 5500 3.60 GHz işlemci.
AMD Radeon RX 6600 8 GB GDDR 6 ekran kartı.
ASUS Prime B450M K II anakart.
G.Skill16 GB DDR 4 3200 MHz RAM.
512 GB SSD.
1 TB HDD.
Önceki bilgisayarımda Valorant vb. birçok oyun anında açılıyordu fakat bu bilgisayarı aldıktan sonra bütün sürücülerini indirip BIOS da dahil olmak üzere güncellediğim halde Valorant gibi bir oyunu yaklaşık 7 8 dakikada açıyor ve maça girdiğim taktirde yaklaşık 10 dakika sonra giriş yapıyor. Aynı anda 2 bilgisayardan oyun oynuyoruz, arkadaşımın bilgisayarında maça giriş yaptıktan bayağı bir süre sonra ben giriş yapıyorum. Bu oyunun dışında Insurgency ve Ready or Not isimli iki oyunda da takılmalar ve kasmalar yaşıyorum. Artık bir çözüm yolu bulamıyorum internetten darboğaz testi yapan bir siteden test yaptığımda ise işlemcimin %12.6'lık bir darboğazı olduğunu gösterdi fakat bu belirtmiş olduğu değer pek de dikkate alınacak bir değer değil. Valorant'ta da bekletme ekranında aldığım SS'i ek kısmına ekliyorum ona da bakarsanız sevinirim. Zamanını ayırıp okuyan ve mesaj atan herkese şimdiden teşekkür ediyorum,
İyi sosyaller.

Adsı1z.png

Yeni konular

Geri
Yukarı