Yeni toplanan sistemin montajı nasıl yapılır?

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Merhaba arkadaşlar.
Tavsiye alarak bir sistem toplayacağım ama toplamadan önce kafama çok kritik bir soru takıldı. Bu sistemin montajını nasıl yapacağım? Herhangi bir videosu da yok. Ben topladım çünkü parçaları. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplama videolarımızı kendinize kaynak olarak alabilirsiniz. Sistemler birbirine çok benzer. Birkaç video izlerseniz olayı kaparsınız.

Recep ve Ali Bey'in topladığı sistemlerde montajın nasıl yapıldığını gösteriyor. Bir kaç videoyu izledikten sonra sizde montaj yapabilirsiniz. Video olarak hatırladığım kadarıyla GTA V için kasa topluyorlardı, orada montaj yapılıyordu diye hatırlıyorum. O videoyu izleyin derim.

Kasa marka modelini ve anakartının boyutunu söylersen yardımcı olabilirim. Kendi başıma halledeyim diyorsan aldığın parçaların hepsinin kitapçığında montaj kısmının bulunduğu kanaatindeyim.

• MSI H110M PRO-VD
  • İntel Skylake core i5 6500
  • MSI RX 470
  • Corsair 8 GB Vengeance LPX 2400 MHz RAM
  • Kingston HyperX Fury 240 GB 500-500 MB/s SSD
Sistem bu. Eğer kitpaçıklarda montajı varsa yapabilirim. Ali ve Recep Bey'in videolarına da bakacağım. Zaten bakıyorum da :).

Güncelleme : Bütçemi biraz zorlayarak anakartı MSI B150M Bazooka olarak değiştirdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı