Yeni toplanılan sistem açılmıyor

yasinamabest

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kuzenime PC topladık ve toplamadan 1-2 gün önce kuzenim işlemciyi yere düşürmüştü. Kasayı topladık Power tuşuna bastık, fan 1 saniye dönüp durdu. Sorun neden kaynaklı olabilir? Sorun işlemcideyse yeni işlemci almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kuzenime PC topladık ve toplamadan 1-2 gün önce kuzenim işlemciyi yere düşürmüştü. Kasayı topladık Power tuşuna bastık, fan 1 saniye dönüp durdu. Sorun neden kaynaklı olabilir? Sorun işlemcideyse yeni işlemci almayı düşünüyorum.

İşlemcinin pinlerinde ezilme bükülme var mı?

Anakarta bağlı olan kabloların doğru oturduğundan veya doğru taktığından emin ol bu tür açılmamalar genelde yanlış CPU kablo bağlantısından dolayı oluyor RAM'ları da kontrol et
E tabii yere düşürdüğünde zarar gördüyse geçmiş olsun.

Anakarta bağlı olan kabloların doğru oturduğundan veya doğru taktığından emin ol bu tür açılmamalar genelde yanlış CPU kablo bağlantısından dolayı oluyor RAM'ları da kontrol et
E tabii yere düşürdüğünde zarar gördüyse geçmiş olsun.
Her șey yerine tam oturmuș düzeyde kontrol ettim ram sıfır geldi ișlemci hasarlı buyuk ihtimal

Ön panel kablo bağlantıları anakarta doğru bağladınız mı?
Evet hepsi doğru

Yeni konular

Geri
Yukarı