Yeni Türk Yapımı Oyun: Soldiers of the Universe

İronfist

Kilopat
Makaleler
1
Oyun: Soldiers of the Universe. Yeni bir Türk oyunu arkadaşlar. Grafikler bir Türk oyununa göre güzel. Oyun hikaye bazlı bir oyun. Şimdi Steam'de ama beta aşamasında. Tam sürüm 14 - 17 Eylül' de çıkacakmış. İnşallah oyun tutar ve diğer Türk oyunu gibi özenti olmaz. Yapım ekibini şimdiden tebrik ederim. Oyun hakkında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.
Oyunun Steam linki: Soldiers of the Universe on Steam

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafikler güzele benziyor. Senaryolu FPS oyunu olacakmış. Call Of Duty gibi galiba.

Grafikleri günümüz için kötü ama Mafia 2'yi ünlü yapan grafikleri değildi hikayesiydi. Umarım bu oyunun da hikayesi iyi olur. Acayip bir fiyat olmazsa alırım destek için.

@Silinen üye Mafia 2 hangi yılda çıktı ama? Günümüzde işler değişti. Artık her yerden "Grafik, grafik, grafik" lafları duyuyorum. Geçin artık şu grafikleri arkadaş. Oyuna bak bir önce. :)
Ben anlatamadım galiba. :) Demek istediğim her şey grafikte bitmiyor hatta grafik benim için en son şey. Yanı grafik kötü diye takılmamak lazım. Hikaye kötü diye takılmamız lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı