Yeni üyeler konu dışı ve mizah kategorisinde konu açamamalı

Troll hesaplara veya sadece sonucu nihai olmayan konu açan üyelere karşı "Kurallar" kısmına kesin bir yaptırım eklenmelidir.

Bana kalırsa süre veya limit koymak insanları kaçırır en mantıklı olanı tekrar eden veya "gündelikçi" konular ile ilgili bir karar verilmesi gerektiğidir.

Son olarak bir yönetici değilim, ben sadece fikir beyan ediyorum.

Gene, Troll veya Spam üyeler belli olmakta ve ceza almakta ama Technopat Sosyal "Kurallar"ı açıkça yenilenmelidir.

En son madde korsan oyunlar ile ilgiliydi ve gayet doğru bir adımdı bence. Satışı olmayan oyuna destek vererek bir miktar olsa bile bu sıkıcı "Korsana hayır" mottosu azaldı.

Elbet, "Korsana Hayyırr!" diye bağırıp Torrent dünyasına yeni soluk getiren arkadaşlar vardı onlar halen gülerek hatırlarım.

Kurallara yapılacak olan bir revizyon bile bu forumu geri toplar çok büyük bir şey değil sadece 5-6 tane madde ekleyip bazıları yenilense yeter.
Kuzenine aşık olanından, farklı akrabasına aşık olanın konusunu okumak çok saçma mesela, veya bir konu açılıyor ''yüzüm nasıl?'' diye, gelen eleştirilere karşı konu kapanıyor, e o zaman kapanacaksa, eleştiri geleceklerini biliyorlarsa bu konular neden onaylanıyor mesela, hiç onaylanmasın abi bu konular o zaman ? katılıyorum size.

Amacımız boş konuları önlemek. Bu sınırı 500 mesaj da yapabilirler. 500 gün üyelik de olabilir. 1 yıl benim tavsiyem.

Ben forumda 1 yıldır üye değilim ama hiç boş konu açmadım elimden geldiğince kullanıcılara yardım etmeye çalışırtım şimdi böyle bir kural gelse bu hikayede yanan ben ve benim gibi kullanıcılar olacak haksız mıyım?

Kusura bakmayın ama sizin açtığınız şeyler de yani.

1642283555129.png

Ben forumda 1 yıldır üye değilim ama hiç boş konu açmadım elimden geldiğince kullanıcılara yardım etmeye çalışırdım şimdi böyle bir kural gelse bu hikayede yanan ben ve benim gibi kullanıcılar olacak haksız mıyım?

O da var fakat bir önlem alınmalı. Boş konular sizleri sıkmaya başlamadı mı arkadaşlar?

Sizde haklısınız. Kategori engelleme de işe yarayabilir

Kusura bakmayın ama sizin açtığınız şeyler de yani.

Eki Görüntüle 1271361

Ciddi bir şekilde açmıştım o konuyu. Hala görüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beğenmeyen girmeyebilir. Bu bir forum sonuçta. Kurallar çerçevesinde açıldığı sürece sorun barındırmıyor. Fakat kategori engelleme gelebilir sırf bunun için. İstemeyenler engeller, görmez o tür konuları. Açıkçası ben o tarz konuları seviyorum.

Yanı "vıcık" konular var ne yazık ki...
Onlar cidden forum kalitesini yok ediyor.
Yani bu aralar garip garip başlıklar var.
Cidden garip ama...
Neyseki aklı başında olanlar "vıcık" konulara tepki gösteriyor.

Masaustunuzu paylasin falan bunlarda sorun yok.

Sorun şu """Vıcık Cıvık""" saçmalıkta konular.

@Mamaqiyus Adam işini biliyor ve nötr olan "etrafından dolanmayı" yapıyor.

Yani Raporlayın yönetici olsam gerçekten el atarım ama bir yetkim yok sadece fikir beyan ediyorum.

@fenomenale psikoloji ayrı bir durum ama bu akrabama aşık oldum konularını ben bile anlamadım o arkadaşlar amma temiz bir kafa içinde uygunsuz içerik gördüyseniz raporlayın gitsin.

Yanı "vıcık" konular var ne yazık ki...
Onlar cidden forum kalitesini yok ediyor.
Yani bu aralar garip garip başlıklar var.
Cidden garip ama...
Neyse ki aklı başında olanlar "vıcık" konulara tepki gösteriyor.

Masaüstünüzü paylaşın falan bunlarda sorun yok.

Sorun şu """vıcık cıvık""" saçmalıkta konular.

Haklısınız.

İleride gay roleplay konuları açılacak bak yazayım buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı