Yeni üyeler konu dışı ve mizah kategorisinde konu açamamalı

Foruma 1 yıldır üye değilsin, hatırlatayım.
Masaüstünüz nasıl veya oyunlarınızın fotoğrafı gibi konularını engellemeyin be. Çok seviyorum ben.

Masaüstü konularım hiç onaylanmasa da. 😀
Seven de var sevmeyen de. Ona bakarsak bütün kategorilerde saçma konular açılıyor, bu sadece mizah ve eğlence kategorisine mahsus bir şey değil.

Burada olay tamamen moderasyona bağlı. Konuyu onaylıyorlarsa saçma olmadığını düşünüyorlardır demek ki.

Foruma 1 yıldır üye değilsin, hatırlatayım.

Benim olup olmamam sorun değil burada. Forumu kirletmeleri rahatsız ettiği için böyle bir öneride bulundum. 1 yılda sadece bir örnekti. 2 yıl da yapabilirler 1 ayda.

Hem:

1642285779337.png

2022'ye alışamadım hala: )

Maalesef forumu konu dışı ile mizah ve eğlence kategorisi ayakta tutuyor. Bu kategorilere bir kısıtlama gelirse aktiflik ciddi anlamda düşer.

İnsanların birbirine yardım edebileceği bir platform için çabalıyoruz. Boş konular açarak tanımadığın insanların ilk satın aldığı oyunu öğrenebilmek için değil.

Hem yan tarafa bakarsanız geç vakitlerde bu boş konuları açan çoğu üye uyuduğu için normal konular aktif bir şekilde duruyor.

Konularda toxiclik yapıyordu. Göz ardı etmiştim.

1642286042481.png

1 yıl üyelik şartı bence biraz fazla olur ancak yeni üyelerin Konu Dışı ile Mizah ve Eğlence kategorilerine konu açamamaları ve hatta mesaj da yazamamaları gerekiyor. Çünkü en gereksiz ve en saçma konular ve mesajlar maalesef bu üyelerden geliyor.

1 yıl üyelik şartı bence biraz fazla olur ancak yeni üyelerin Konu Dışı ile Mizah ve Eğlence kategorilerine konu açamamaları ve hatta mesaj da yazamamaları gerekiyor. Çünkü en gereksiz ve en saçma konular ve mesajlar maalesef bu üyelerden geliyor.

Katılıyorum. Buna bir çözüm bulmalıyız.

@Recep Baltaş

Geri
Yukarı