Yeni Wireless adaptörünü kırdım

fairlane

Hectopat
Daha fazla  
Bir hafta önce hepsiburada.com'dan aldığım Dark marka wirelees adaptörü bugün kazara kırdım. Kırdım derken tamamen parçalanmadı ama aşağıdaki resimde işaretlediğim antenin bağlantı yeri sallanıyor ve şu an adaptör çalışmıyor. Size sormak istediğim, onarım için teknik servise göndermeli miyim? Çünkü kullanıcı kaynaklı bir sorun olduğu için ücretli yapılacak muhtemelen. Ve ben 25 liraya aldığım ürüne onarım ücreti artı olarak bir de Ankara'da yetkili servisleri olmadığı için kargo ücreti ödemek zorunda kalacağım. Forumda benzeri durumlar yaşamış veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar vardır diyerek konu açma gereği duydum.

dark-w.png

Dark almamın sebebi, 25, 30 lira aralığındaki diğer adaptörlere göre daha şık görünmesi idi. Zaten modem salonda ve odam ile arasa 8,9 adım denilebilir. :) Artık kablo ile devam edeceğim bir süre mecburen.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı