Corsair Void Pro RGB Wireless rezaleti

Egol

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, İtopya'dan satın aldığım Corsair Void Pro RGB dolby 7.1 kablosuz Special Edition modeli bugün elime ulaştı. Sesi tam bir rezalet. 10 yılllık G35 hala nasıl daha iyi olabiliyor anlamıyorum. Şu an elimdeki G35'in kulaklık pedleri iyice söküldü ve sol taraftan cızırtı geldiği için değiştirecektim, bunu aldım ama hiç memnun değilim. Kulaklığın alt tarafı açık kalıyor ses geçirgenliği kötü bu sebeple -kulağıma daha iyi otursun diye boy değiştirdim ama nafile- dinlediğim her şey dışarıdan çok net bir şekilde duyuluyor. Bu da muhtemelen alt tarafın açık kalmasıyla alakalı diye düşünüp tüm kulaklığı elimle kapatıp da denedim, yok açık kalmasıyla alakalı değilmiş. Direkt kulaklıktan duyuluyor ses. Tüm önceden ayarlı gelen ekolayzer ayarlarını denedim hiçbirinden net bir ses alamadım. Bunların sonucunda da iade talebi açtım, iade edeceğim. Öneriniz varsa lütfen söyleyin. Eğer siz de kullanıyorsanız yaptığınız ayar vs. varsa yazın deneyeyim ben de. Ayrıca başka bir kulaklık da önerebilirsiniz. Teşekkürler.

photo_2020-04-15_13-11-27.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
LinusTechTips geçenlerde kablosuz oyuncu kulaklıklarını karşılaştıran bir video yapmıştı en iyi kulaklık olarak da Logitech G935 seçilmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı