Yenibosna internet altyapı sorununa alternatif çözümler

Harunal

Decapat
Şirketimizi Zeytinburnu'ndan Yenibosna'ya taşıdık. Maalesef tüm durumları hesaba katarken, interneti hiç düşünmemiştik. Bulunduğumuz bölgede internet altyapısı maksimum 8 Megabit hız alıyor. Bizlerde buna istinaden bir türlü yol çizemedik.

Şirket çalışanlarına ek olarak 27 adet kamera bulunuyor. Dayzip olduğu için uzaktan izleme ve kaydetme seçeneklerinden bu hız bize hiç yetmiyor. Para ile yükseltme şansımız da yok. Altyapı olmadığı için.

SuperBox mu alayım? Yoksa bir iki adet daha 8 Megabit yeni internet mi çekeyim?

Tüm önerilere açığız. Teşekkür ederiz.

@Pithiux SuperBox aradım müşteri temsilcisi resmen sıfır. Kaç hız alırım dedim para önemli değil bana hızı söyle dedim. 15-20 Mbit razıyım dedim. 299 TL dedi. Tamam dedim.

Ama garanti veremem dedi 1 Mbit hız da alabilirsin, 19 Mbit hızda. Ya 1 Mbit alırsam dedim? Aklımda soru işareti.

Şirketimizi Zeytinburnu'ndan Yenibosna'ya taşıdık. Maalesef tüm durumları hesaba katarken, interneti hiç düşünmemiştik. Bulunduğumuz bölgede internet altyapısı maksimum 8 Megabit hız alıyor. Bizlerde buna istinaden bir türlü yol çizemedik.

Şirket çalışanlarına ek olarak 27 adet kamera bulunuyor. Dayzip olduğu için uzaktan izleme ve kaydetme seçeneklerinden bu hız bize hiç yetmiyor. Para ile yükseltme şansımız da yok. Altyapı olmadığı için.

SuperBox mu alayım? Yoksa bir iki adet daha 8 Megabit yeni internet mi çekeyim?

Tüm önerilere açığız. Teşekkür ederiz.
Ne yazık ki benim evim de o muhitte. Coğrafya kaderdir. Benzer hızları görüyorum ben de.
Turkcell telefonla deneyin kaç Mbit hız alabildiğinizi. Sonra da Superbox alın. Hani kurumsal kimliğiniz ile size yardımcı olamama yanda sırada bekletme gibi bir durum söz konusu olamaz. Turkcell o riski almaz.

@BayEgo Hocam iPhone X model cihazımla Turkcell LTE açık şekilde, SpeedTest testini Safari tarayıcı üzerinden yaptığımda 50 ve 51 Megabit hız aldım. Bu değerleri mi alırım diyorsun?

@BayEgo Memnunsun anladığım kadarıyla peki diyelim memnun kalmadım. İptal sürecinde bazı arkadaşlar ilk ay kapatmak istediğinde bile 450 TL ile 1200 TL arasında tutar ödediklerini belirtti. Bu işlemler hakkında bilgin var mı? Ek olarak hangi paketi kullanıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı