Yenikapı Spor Tesislerine nasıl gidilir?

342746

Kilopat
Makaleler
10
Yenikapı Spor Tesislerine toplu ulaşım ile nasıl gidilir acaba? TÜYAP'tan itibaren anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenikapı Spor Tesislerine toplu ulaşım ile nasıl gidilir acaba? TÜYAP'tan itibaren anlatırsanız sevinirim.
Dostum metrobüse bin, Küçükçekmece'de in. Marmaray'a geç. Yenikapıda in. Dibinde spor tesisleri. Ya da alternatif olarak Cevizlibağ'da inerek tramvaya binip Aksaray'da inip 5-10 dakika yürürsün .

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum metrobüse bin, Küçükçekmece'de in. Marmaray'a geç. Yenikapıda in. Dibinde spor tesisleri. Ya da alternatif olarak Cevizlibağ'da inerek tramvaya binip Aksaray'da inip 5-10 dakika yürürsün .
Küçükçekmece ve Marmaray ile daha kolay sanırım. Peki Marmaray'da hangi durakta iniyoruz?

Hocam dediginiz gibi Marmaray'dan indigimde yaklasik 15-20 dk yurume mesafesi varmis. Daha kisa bi ulasim yolu var mi acaba? Duyduğum kadari ile BN1 otobusu direkt icine gidiyormuş tesisin ama bilginiz var mi?
Dostum imkansız o dediğin yürüme dakikaları en fazla 4-5 dakikadır. Şimdi baktım 6 dakika görünüyor 500 metre.

Nasil ya, biz Marmaray'dan Yenıkapı'da indik ve sanayi gibi bir yerden yuruduk. Acaba Marmaray'dan yanlis yerden mi ciktik?
Dostum 2-3 kapısı var yanlış kapıdan çıkmış olabilirsin. Çünkü sanayi tarafı değil diğer taraftan çıktığında karşıya geçiyorsun ve sola doğru 200-300 metre yürüyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı