Yenilenmiş cep telefonlarında KDV %18'den %1'e indirildi!

Yenilenmiş cep telefonlarının KDV yüzdesi artık 18 değil, 1 olacak. Bundan sonra yenilenmiş cep telefonları daha ucuza satılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el değil, REFURBISHED telefonlarda KDV %1'e inmiş durumda. Ama bizde refurbished satışı yapan bir telefon firması yok. Mesela Apple Amerika'da Refurbished telefonları ayrı bir sistem ile satıyor. Örnek için;

0 ve 2. el fiyatlarını etkileyecek bir durum söz konusu değil yani.

Hala iş görüyor mu?
Hocam hafızası beni delirtiyor. 16GB'lik SD card takılı sadece belli başlı uygulamaları atabiliyorum o kadar. Root atacaktım beceremedim. Sadece haberleşme uygulamaları ve birkaç oyun (Oyunların hepsi SD card'ta) yüklü. Android sürümü normalde telefonun 5.0 ama güncelleme ile 6.0.1 oluyor. Ancak yine de işimi görüyor diyebilirim. 720p 60 fps Youtube videolarını kasmadan izlettiriyor. Animasyonların hepsini geliştirici seçeneklerinden kapattım.

Hocam hafızası beni delirtiyor. 16GB'lik SD card takılı sadece belli başlı uygulamaları atabiliyorum o kadar. Root atacaktım beceremedim. Sadece haberleşme uygulamaları ve birkaç oyun (Oyunların hepsi SD card'ta) yüklü. Android sürümü normalde telefonun 5.0 ama güncelleme ile 6.0.1 oluyor. Ancak yine de işimi görüyor diyebilirim. 720p 60 fps Youtube videolarını kasmadan izlettiriyor. Animasyonların hepsini geliştirici seçeneklerinden kapattım.
Ona Custom Rom çakıp Android 7'ye geçireceksin aslında. Hafıza kartını da bağlardın sisteme.

@go ask alice 3000'e Letgo da o fiyatlara iPhone 8 bulabilirsiniz yenilenmiş telefon satan firmaların telefon ekranı ya da pili orjinal mi belli bile değil.
3.000'e bulduklarım pek içime sinmiyor ya. Çalıntı olmasından korkuyorum bide. Diğer taraftan da 12 aylık garanti ve 14 günlük iade değişim cezbediyor beni. Kaldık arada ya.

Geri
Yukarı