Hepsiburada Bilgisayar Ürünlerinde %18 KDV İndirimi

Biliyorum kardeşim, ama şu an net belli değil hangi model monitörlerin destekleneceği, sadece bazı modeller açıklandı, o yüzden tereddüt ediyorum
Yani her hangi bir Gsync monitör fiyatına üst düzey bir Freesync alınabilir, bu da o ve ya bu şekilde destek göreceği anlamı taşır bana göre.
Kendimde GTX 1060 kullanıyorum, monitörüm MAG27CQ, paylaştığım videonun söylentisi bile yokken yaptım ben bu tercihi ve ikinci kez düşünmedim acaba Gsync mi alsam diye. Aradaki fiyat farklarını hak edecek bir teknoloji olduğunu düşünmüyorum öyle bile olsa o farkları ödeyeceğime yırtılmalara tahammül ederim daha iyi.

Bakın KDV indirimini yanlış algılıyorsunuz. Misal %18 KDV indirimi demek 1000 TL'lik bir ürünün 180 TL ucuzlaması demek değildir. Bildiğim kadarıyla elektronik ürünlerde %18 KDV var. Onu da şöyle anlatayım. KDV'siz 1000 TL'lik bir ürün KDV dahil olunca 1180 TL oluyor. Bu 180 TL'lik KDV miktarının %18'i kadar indirim oluyor. Buda yaklaşık olarak 32 TL'lik bir indirim yapıyor. O yüzden sizin gözünüze indirim yokmuş gibi geliyor. Aslında var ama fiyatları çok etkileyen bir değişiklik yok.
Hayır bildiğimiz KDV indirimi. KDV'nin de yüzde 18'i zaten çok küçük rakam indirim olduğunu bile anlayamazsın o derece.
Bu arada Vatan Bilgisayar'da da KDV indirimi var alma ihtiyacı olanlar baksın. Ayrıca orada KDV indirimi için açıklama yazıyor. KDV dahil bir ürünün fiyatı 118 TL ise bunu 100 TL olarak satıyor.

Samsung 960 EVO NVMe 250GB 3200MB-1500MB/s M.2 PCI-E SSD Fiyatı

Şunu düşünecektim de, fiyatı azalmamış gibi mi ne geldi? 🤔

Black Friday indirimlerinde 500 TL civarıydı. Pek indirim gibi durmuyor. Klasik artırıp eksiltme gibi geldi bana.

Samsung 970 Evo 250GB NVME M.2 SSD (3400/1500MB/S) Fiyatı

Samsung 970 EVO 250GB M.2 Sata NVMe SSD İncelemesi - Technopat Sosyal

Hepsiburada indirim (!) yapadursun, ben Vatan'dan aldım bile. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı