Yenilenmiş iPhone X alınır mı?

Bana kalırsa A52 al, suya toza dayanıklı 8 GB RAM vesaire, bir de çok şık bir cihaz.

Onu alacağım parayı sokak köpeklerine mama veririm daha iyi.
Selam hocalarım, bir telefon alacağım. 5000 hadi Max 6000 bir bütçem var. iPhone X yenilenmişi, 5100 TL idi onu düşündüm. Benim için önemli olanlar iyi bir ekran YouTube'a bol bol girerim. İyi bir kamera, öyle oyun falan hiç oynamam. En az 64 GB depolama alanı olsun. iPhone senin ekranı çok küçük olduğu için sevmedim. Bir de 2021 de 2015 ekranını kullanmak 😕,neyse iOS Android fark etmez bir de sağlam olmasj lazım. Yenilenmiş iPhone X tercih edeyim mi yoksa başka bir model alınır mı?

Aklımda Samsung Galaxy A52 de var ama bilemedim.

7 Plus tüm işini görür.

Başka bir seçenek sundum "hahaha" atmışsınız. Teşekkür ederim.

Hocam pofo F3 oyun oynamayan biri için pek iyi bir tercih değil.
Çünkü ekran, kamera ve yazılım olarak rakiplerinden bayağı bayağı geride.
Mi 10t Pro falan deseniz olabilirdi fakat POCO F3 oyun oynamayan birine pek gitmez.
Ama "hahaha" atılacak bir şey yoktu sonuçta hatalıda olsa bir öneri yapmışsınız sonuç olarak.

Hocam pofo F3 oyun oynamayan biri için pek iyi bir tercih değil.
Çünkü ekran, kamera ve yazılım olarak rakiplerinden bayağı bayağı geride.
Mi 10t Pro falan deseniz olabilirdi fakat POCO F3 oyun oynamayan birine pek gitmez.
Ama "hahaha" atılacak bir şey yoktu sonuçta hatalıda olsa bir öneri yapmışsınız sonuç olarak.
Neyse kapatayım en iyisi bu konuyu, boş yere polemik yaratmış olmayayım. Ayrıca POCO F3 hakkında bilgilendirme için teşekkür ederim, bir daha öneri verirken bunları göz önünde bulunduracağım. :)

Bir şeyler izleyecekmişsin. O zaman iPhone 11 diyenleri boşver. S20 FE al. AMOLED, sonsuz, kocaman ekran. iPhone 11’in LCD ekranını, S20 FE’nin AMOLED‘i varken nasıl önerebiliyorlar anlamış değilim.
Aldığında bir şeyler izlerken acaba ikisinin arasındaki ekran farkını önemseyecek mi? Anlayacak mı? Ne izleyecek bu arkadaş 4k doğa belgeseli falan mı? Performans açısından 11’in puanları daha iyi ve kullanılabilirlik açısından söyledim. Kimse kusura bakmasın 0.4 inç ve amoled ekran için iPhone’dan vazgeçmem. iPhone 11’in ekran kaliteside kötü değil.

Geri
Yukarı