Yenilenmiş iPhone X alınır mı?

Aldığında bir şeyler izlerken acaba ikisinin arasındaki ekran farkını önemseyecek mi? Anlayacak mı? Ne izleyecek bu arkadaş 4k doğa belgeseli falan mı? Performans açısından 11’in puanları daha iyi ve kullanılabilirlik açısından söyledim. Kimse kusura bakmasın 0.4 inç ve amoled ekran için iPhone’dan vazgeçmem. iPhone 11’in ekran kaliteside kötü değil.
11'in ekranı gerçekten büyük polemik konusu oluyor. Bizzat kullandığım bir cihaz ve farkı hissetmezsiniz. Size katılıyorum IOS deneyimi başkadır. Ancak bütçe elverişli değilse A52 ve S20 FE SD modelleri iyi cihazlar diye düşünüyorum. Giriş ve orta seviye için Samsung'un fiyat performans dengesi oturtulmuş cihazları mükemmeldir. Aynı fiyat performans oranı Apple'da maalesef bence sadece XR ve 12 Mini'de var. Bakın bende birinci nesil İpad Mini var. Şu an hala kullanılabilir nerden baksanız 10 yıllık cihaz. Apple cihazlar bence uzun vadede tercih edilebilir. 2-3 Sene sonra bir daha telefon değişeceğime. Güncel bir Apple cihaz 4-5 yıl kadar kullanılabilir. Kullanım süresi bazlı fiyata vurduğunuzda aslında bir Apple cihaz Samsung,Huawei Android tabanlı cihazlara kıyasla ekonomik bile sayılabilir. Burada istediğiniz kadar teknik detay söyleyebilirsiniz. Yok 8 GB RAM , Exynos işlemci vb. Benim şahsi düşüncem bu kadar teknik anlamda üst düzey telefonların yazılım ve optimizasyon anlamında IOS tabanlı cihazlara göre vasat oldukları yönündedir. Bizzat 5 sene Samsung kullanmış biri söylüyor bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şeyler izleyecekmişsin. O zaman iPhone 11 diyenleri boş ver. S20 FE al. AMOLED, sonsuz, kocaman ekran. iPhone 11'in LCD ekranını, S20 FE'nin amoled‘i varken nasıl önerebiliyorlar anlamış değilim.

Hocam iPhone 11 diyenleri takmıyorum Max 6 k bütçem var demişim iPhone 11 diyorlar bende biliyorum herhalde iPhone 11 almayı sizde takmayın.

Paranızı biraz daha biriktirip iPhone 11 alın. iOS çok farklı. Android'den IOS'e geçtim keşke daha önce geçseydim. :) renk önemli değilse Sivas'ta 6.000 TL'ye 10 günlük kırmızı iPhone 11 var.

Apple / iPhone 11 / APPLE İPHONE 11 RED 64 GB DAHA 10 GÜNLÜK TEK KELİMEYLE SIFIR sahibinden.comda - 940957983

Hocam İstanbul'dan Sivas'a bir telefon için zor be.

Onu alacağım parayı sokak köpeklerine mama veririm daha iyi.

7 Plus tüm işini görür.

Hocam 7 Plus alacak olsam SE bakardım ekran sıkıntı.

Bende Mi 11 Lite alacağım. Güzele benziyor kamerası ve tasarımı güzel gibi. Ayrıca 4000TL.

Ayn hatta Trendyol'da 3800 tasarınıda güzel duruyor kamerasıda yeterli gibi.

Hocam iPhone 11 diyenleri takmıyorum Max 6 k bütçem var demişim iPhone 11 diyorlar bende biliyorum herhalde iPhone 11 almayı sizde takmayın.

Hocam İstanbul'dan sivasa bir telefon için zor be.

Hocam İstanbul'da bile olsa ben 2.el almazdım güvenemiyorum.

11'in ekranı gerçekten büyük polemik konusu oluyor. Bizzat kullandığım bir cihaz ve farkı hissetmezsiniz. Size katılıyorum iOS deneyimi başkadır. Ancak bütçe elverişli değilse A52 ve S20 FE SD modelleri iyi cihazlar diye düşünüyorum. Giriş ve orta seviye için Samsung'un fiyat performans dengesi oturtulmuş cihazları mükemmeldir. Aynı fiyat performans oranı Apple'da maalesef bence sadece XR ve 12 Mini'de var. Bakın bende birinci nesil iPad mini var. Şu an hala kullanılabilir nereden baksanız 10 yıllık cihaz. Apple cihazlar bence uzun vadede tercih edilebilir. 2-3 sene sonra bir daha telefon değişeceğime. Güncel bir Apple cihaz 4-5 yıl kadar kullanılabilir. Kullanım süresi bazlı fiyata vurduğunuzda aslında bir Apple cihaz Samsung, Huawei Android tabanlı cihazlara kıyasla ekonomik bile sayılabilir. Burada istediğiniz kadar teknik detay söyleyebilirsiniz. Yok 8 GB RAM, Exynos işlemci vb. benim şahsi düşüncem bu kadar teknik anlamda üst düzey telefonların yazılım ve optimizasyon anlamında iOS tabanlı cihazlara göre vasat oldukları yönündedir. Bizzat 5 sene Samsung kullanmış biri söylüyor bunu.

Vasatlık konusu hariç katılıyorum.
One UI ve Oxygen OS Android'in en stabil ve iyi yazılımlarındandır. Oxygen OS zaten tam olarak olmasa da IOS'a yakın bir performans sergilemekte, kendi elimle karşılaştırmalarıma dayanarak söylüyorum bunu.
Ayrıca 5 yıl boyunca kullandığınız Samsung cihaz/cihazlar amiral gemisi modeller değilse IOS'a geçince size Samsung'un kötü gelmesi inanılmaz normal.

Hocam İstanbul'dan sivasa bir telefon için zor be.

Hocam S20 FE SD model varken neden ısrarla A52, mi 11 Lite modellerine bakıyorsunuz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı