Yenilenmiş iPhone XS alınır mı?

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
iPhone 11 alırsın dostum üste az daha koysan bir de yenilenmiş yerine 2. el içi açılmamış temiz cihazlara baksan daha iyi olur. 15 bin de verilmez asla XS'ye.

iPhone 11 alırsın dostum üste az daha koysan bir de yenilenmiş yerine 2. el içi açılmamış temiz cihazlara baksan daha iyi olur. 15 bin de verilmez asla XS'ye.
64gb 13.5k o mantıklımı?

Geçici de olsa o fiyata xs aşşşşırı saçma olur 0 11 alıp 17 bin tl daha karlı sanki bilemedim ama hayır 10k X alıp yenilenmiş olanından, ihtiyacınızı görür bence zaten geçici dediniz böylesi daha mantıklı

Yenilenmiş 256 GB iPhone XS düşünüyorum. En fazla 1.5 yıl kullanacağım geçici yani. Tavsiye eder misiniz?

Bütçeyi biraz zorlayarak 12 mini bile bulabilirsin XS güncellemesi bitmek üzere gereksiz para harcamış olursun.

Geçici de olsa o fiyata xs aşşşşırı saçma olur 0 11 alıp 17 bin tl daha karlı sanki bilemedim ama hayır 10k X alıp yenilenmiş olanından, ihtiyacınızı görür bence zaten geçici dediniz böylesi daha mantıklı
iphone 11 19k yalnız. ve ona o parayı verirsem bütün param biter ne kadar para arttırırsam benim için okadar iyi olur

iPhone 11 19k yalnız. Ve ona o parayı verirsem bütün param biter ne kadar para arttırırsam benim için o kadar iyi olur.

Hocam geçen 64 GB Hepsiburada'da gördüm 16 544 bu haftalarda zam gelsiyse bilemem 19 dediğiniz 128'lik olabilir de.

sonunda geçici oldugunu anlayan birisi. teşekkürler

Hocam geçen 64 GB Hepsiburada'da gördüm 16 544 bu haftalarda zam gelsiyse bilemem 19 dediğiniz 128'lik olabilir de.
hayır. az önce baktım vatanda. teknosada her yerde 19k ve bu kadar pahalı bir telefonu internetten almam. o riske girmem

sonunda geçici oldugunu anlayan birisi. teşekkürler

hayır. az önce baktım vatanda. teknosada her yerde 19k ve bu kadar pahalı bir telefonu internetten almam. o riske girmem
Amazondan aldım hocam memnunum sorun yok hepsiburadadan anneme almıştık problemde yok ayrı kendi satıcı HB olduğu sürece de sorun yok

Bütçeyi biraz zorlayarak 12 mini bile bulabilirsin XS güncellemesi bitmek üzere gereksiz para harcamış olursun.

Eski oldugunu biliyorum zaten geçici diyorum lütfen okuyun en fazla 1.5 yıl kullanacağım sonra üst modele geçeceğim. 12 mini dediğiniz telefonun 2.elleri en az 17k onlardada bazı şeyleri çalışmıyor ve yenilenmiş almamın mantıgıda garantili olması. Bir sorun çıktıgında iade edebileyeceğim diye tercih edeceğim zaten. 2el daha riskli değil mi sizce de?

Yeni konular

Geri
Yukarı