Yenilenmiş iPhone XS Max alınır mı?

alidemir17

Decapat
Daha fazla  
Apple iPhone XS Max - 256 GB - Altın

Birkaç video izledim. Videolarda anlatılan özellikleri beni tatmin etti. Bütçem en fazla bu fiyat bandına el veriyor. Açıkçası Android telefon almak pek cazip gelmiyor. Sizce alınır mı? Alınırsa bu site güvenilir midir yoksa başka bir siteye mi bakmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone için yanıp tutusmuyorsan iphone 14 un altı iPhone alınmaz.

Bu fiyat bandında s22 vardı şarj sorunu dışında harika bir telefondur, mi12 var o da Xiaomi olması dışında çok iyidir. 20k da telefon istiyorsanız yeni bir konu açın ona göre tavsiye gelsin.

Apple iPhone XS Max - 256 GB - Altın

Birkaç video izledim. Videolarda anlatılan özellikleri beni tatmin etti. Bütçem en fazla bu fiyat bandına el veriyor. Açıkçası Android telefon almak pek cazip gelmiyor. Sizce alınır mı? Alınırsa bu site güvenilir midir yoksa başka bir siteye mi bakmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba maalesef bu fiyata bu özellikli cihazı tavsiye etmiyorum bunun yerine Apple cihaz istiyorsanız asgari iPhone 12 öneriyorum
Android konusunda kamera odaklıysa S23 FE öneriyorum

Yenilenmiş telefon alınmamalıdır. 2. el daha sağlıklıdır. iPhone merakınız varsa maalesef birazcık para biriktirin ve 13-14 serisi alın. Çünkü artık 11 ve 12 serisi alınmamalı. Fakat Samsung tarafında ise S23 olmakla beraber çoğu iPhone telefonu geride bırakıyor. Benim tercihim paranız el verişli değilse iPhone'a S23 almanızdır.

Yenilenmiş telefon alınmamalıdır. 2. el daha sağlıklıdır. iPhone merakınız varsa maalesef birazcık para biriktirin ve 13-14 serisi alın. Çünkü artık 11 ve 12 serisi alınmamalı. Fakat Samsung tarafında ise S23 olmakla beraber çoğu iPhone telefonu geride bırakıyor. Benim tercihim paranız el verişli değilse IPhone'a S23 almanızdır.

Hocam arkadaş yenilenmişe yöneldiği için illa Getmobil'den cihaz alacaksa bu şekilde yapsın diye belirttim son gelen zamdan sonra iPhone 11 sıfır olarak alınmaz zaten Apple ekosistemini seven ve bütçesi düşük olanlar ikinci el temiz 11-12'lere yönelebilir bence. Para biriktirme mevzusunda da 3 bin TL biriktiriyor mesela kişi o parayı biriktirene kadar cihaza zam geliyor pek para biriktirme işi uygulanabilir gelmiyor bana aktif bir maaşlı işi yoksa şayet.

Yarı parasına kullanıcıdan alabilirsin. Kapalı kutu 11 parası istiyor neredeyse.

telefon ihtiyacı acil değilse bence biraz para biriktirip se 4 beklemelisin
Şu anki telefonum ömrünü doldurduğu için acil ihtiyaç denilebilir. Ayrıca SE 3 ve SE 2'nin fiyatı böyleyken SE 4'in fiyatının bütçemi fazlasıyla aşacağını düşünüyorum.
Bunu alacağına 128 GB iPhone 11 al aynı şekilde yenilenmiş. Eğer paran 19 bin TL'den fazla değilse kozmetik olarak mükemmel olanı değil de iyi olanı seç o da 19'in TL.

link
Sitede yazdığı üzere kozmetik durumu iyi olan telefonlarda gözle görülür çizikler olabiliyormuş o yüzden pek düşünmüyorum.
iPhone için yanıp tutusmuyorsan iphone 14 un altı iPhone alınmaz.

Bu fiyat bandında s22 vardı şarj sorunu dışında harika bir telefondur, mi12 var o da Xiaomi olması dışında çok iyidir. 20k da telefon istiyorsanız yeni bir konu açın ona göre tavsiye gelsin.
Merhaba maalesef bu fiyata bu özellikli cihazı tavsiye etmiyorum bunun yerine Apple cihaz istiyorsanız asgari iPhone 12 öneriyorum
Android konusunda kamera odaklıysa S23 FE öneriyorum
Yenilenmiş telefon alınmamalıdır. 2. el daha sağlıklıdır. iPhone merakınız varsa maalesef birazcık para biriktirin ve 13-14 serisi alın. Çünkü artık 11 ve 12 serisi alınmamalı. Fakat Samsung tarafında ise S23 olmakla beraber çoğu iPhone telefonu geride bırakıyor. Benim tercihim paranız el verişli değilse iPhone'a S23 almanızdır.
Yarı parasına kullanıcıdan alabilirsin. Kapalı kutu 11 parası istiyor neredeyse.
Dediğim gibi bütçenin yettiği en yüksek iPhone modeli buydu. Bu telefon ve genel olarak yenilenmiş cihazlar hakkında bunca olumsuz yorum varsa Android almak şart oldu. Teşekkür ederim hepinize.

Geri
Yukarı