Yenilenmiş iPhone XS Max alınır mı?

Şu anki telefonum ömrünü doldurduğu için acil ihtiyaç denilebilir. Ayrıca SE 3 ve SE 2'nin fiyatı böyleyken SE 4'in fiyatının bütçemi fazlasıyla aşacağını düşünüyorum.

Sitede yazdığı üzere kozmetik durumu iyi olan telefonlarda gözle görülür çizikler olabiliyormuş o yüzden pek düşünmüyorum.

Dediğim gibi bütçenin yettiği en yüksek iPhone modeli buydu. Bu telefon ve genel olarak yenilenmiş cihazlar hakkında bunca olumsuz yorum varsa Android almak şart oldu. Teşekkür ederim hepinize.
Maksimum bütçeniz kaç

Dediğim gibi bütçenin yettiği en yüksek iPhone modeli buydu. Bu telefon ve genel olarak yenilenmiş cihazlar hakkında bunca olumsuz yorum varsa Android almak şart oldu. Teşekkür ederim hepinize.
HB bilişim'den yakın zamanda 7 Plus aldım bundan 2 yıl önce de farklı bir satıcıdan 6S Plus almıştım. Her ikisi de kusursuz kozmetikte ve sorunsuz cihazlardı. Fiyatı mantıklıysa alınabilir. Ben sadece fiyatı yüksek olduğu, ikinci elde çok daha uyguna bulabilirsin diye dedim.

Maksimum bütçeniz kaç
20 bin TL'yi aşmaması gerek diyebilirim.
HB bilişim'den yakın zamanda 7 Plus aldım bundan 2 yıl önce de farklı bir satıcıdan 6S Plus almıştım. Her ikisi de kusursuz kozmetikte ve sorunsuz cihazlardı. Fiyatı mantıklıysa alınabilir. Ben sadece fiyatı yüksek olduğu, ikinci elde çok daha uyguna bulabilirsin diye dedim.
iPhone XS Max için sadece 64 GB olan versiyonunu bulabildim ama XS için A Kalite 256 GB versiyonu var. 17.500 TL fiyatı var, gayet uygun görünüyor ama 'tükendi' yazıyor maalesef. Stokların ne sıklıkla yenilendiği hakkında bir bilginiz var mı?

iPhone XS Max için sadece 64 GB olan versiyonunu bulabildim ama XS için A Kalite 256 GB versiyonu var. 17.500 TL fiyatı var
Yine pahalı. Kullanıcıdan daha uyguna bulabilirsin. Sadece vade farksız taksit ile alabiliyorsan mantıklı hale gelir.
Stokların ne sıklıkla yenilendiği hakkında bir bilginiz var mı?
Bazı satıcılar ilan açıp sipariş geldikçe ürünü toplayıp gönderiyor bazıları ise eline ürün geldikçe sipariş alıyor. Takip etmek gerekli. Getmobil'i 1 aya yakın bekledim 7 Plus'ı alırken en son gönderemiyoruz dediler HB bilişime attılar siparişi onlar gönderdi.

20 bin TL'yi aşmaması gerek diyebilirim.

iPhone XS Max için sadece 64 GB olan versiyonunu bulabildim ama XS için A Kalite 256 GB versiyonu var. 17.500 TL fiyatı var, gayet uygun görünüyor ama 'tükendi' yazıyor maalesef. Stokların ne sıklıkla yenilendiği hakkında bir bilginiz var mı?
bence s23 fe alın pil bir tık rahatsız eder ama yenilenmiş xs den daha iyi dir pili kamera güzel + 4 yıl android güncellemesi mevcut

Geri
Yukarı