Yenilenmiş telefonlar alınır mı?

Bundan 5 6 ay önce bayağı araştırdım bu yenilenmiş telefon mevzusunu. Şans meselesi arkadaş misal iPhone 11 aldı ölü bölge vardı telefonda bir bölgede, gönderdi ekranı değişip gönderdiler. Bir de şöyle sıkıntı çıkıyor tamir çıkması oluyor bazı telefonlar, tamir çıkmasından ötürü de parçalar orijinal çıkma olmuyor haliyle ileride arıza çıkarmasını artırıyor. Verdiğin paranın fazlası kadar uğraştırıyor rezil oluyorsun. Ha ben bu riskleri göze alıyorum belki bana sağlamı gelir dersen seçim senin.

Yenilenmiş telefon sadece düşük bütçede alınır, iPhone sevdasından vazgeçip güncelleme desteği bile olmayan telefonu almayın.
iPhone 11'in güncelleme desteği halen var bir kere. Adamın iPhone sevdalısı olduğunu nereden çıkardın ya? Belki gerçekten lazım, yazılımcı olabilir. iOS geliştiricisidir vs.

iPhone sevdalısı olsa bile alıp almayacağı kimseyi ilgilendirmez.

iPhone 11'in güncelleme desteği halen var bir kere. Adamın iPhone sevdalısı olduğunu nereden çıkardın ya? Belki gerçekten lazım, yazılımcı olabilir. iOS geliştiricisidir vs.

iPhone sevdalısı olsa bile alıp almayacağı kimseyi ilgilendirmez.
Yenilenmiş İphone %90 sorunlu oluyor, birçok şikayet var okuyabilirsin, bu bütçede yurtdışı harici İphone almak mantıklı değil.

Yenilenmiş telefon aldım dedin?
Ne diyeyim? Adı üstünde Yenilenmiş diye geçiyor ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı