Yennefer vs. Triss

Triss Merigold Witcher 3, HD Games, 4k Wallpapers, Images, Backgrounds, Photos and Pictures

Net Triss.
Yennefer Geralt'a hakketen çok kötü davranıyor.
Bu çıtırın insta ne?

Son düzenleme:
Triss kitaplarda her türlü şerefsizliği yapan biri oraya hiç girmeyeyim.Oyunlara da çeşitlilik olsun diye eklenen bir karakteri fazla abartıyorsunuz.

Yennefer çok çok çok güzel. Tarzı olsun konuşması olsun hastayım hatuna. Keşke gerçek olsa.
Ama karakter olarak Triss bana daha uygun. Triss daha Geralt'ın yanında, daha yardımcı, daha sevecen. Yennefer daha tekil. Ayrıca daha önce Geralt'ı aldatmış. Bu yüzden seçimim Triss. Triss alternatif kıyafet ile afet oluyor bu arada.
Aslında alt tarafı bir oyun. Ama öyle işliyor ki oyun olsa bile seçim yapmakta zorlanıyorsun. Çünkü seçmediğine haksızlık yapıyormuşsun gibi hissediyorsun. Nasıl bir oyundur bu ya.

Aynı olay Yennefer için de geçerli. İkisinin de iyi ve kötü yanları var hocam. Istredd mevzusunu açmayalım burada. Kitapları okuduysanız biliyorsunuzdur :D
İlişkilerinin tam oturmadığı zamanlar onlar, daha ilerisinde Yennefer Geralt ve Ciri için canını bile vermeye hazır.Triss kitaplarda da oyunda da Geralt'la doğal yollardan bir ilişki kurmuyor siz de okumuşsunuz zaten.Yennefer'in mükemmel bir insan olduğunu tabii ki söylemiyorum ama benim fikrimce Triss'ten kat kat daha iyi.

Geri
Yukarı