Yennefer vs. Triss

Tarihin en güzel kadını kesinlikle. Ben Yen diyorum. Oyunu 3 kez bitirdim üçünde de Yen'i seçtim.

292030_screenshots_20190326000620_1.jpg

İlişkilerinin tam oturmadığı zamanlar onlar, daha ilerisinde Yennefer Geralt ve Ciri için canını bile vermeye hazır.Triss kitaplarda da oyunda da Geralt'la doğal yollardan bir ilişki kurmuyor siz de okumuşsunuz zaten.Yennefer'in mükemmel bir insan olduğunu tabii ki söylemiyorum ama benim fikrimce Triss'ten kat kat daha iyi.
Kitap zamanlarında Triss erişkin bir birey değil diyebilirim kararlarını düzgün veremeyen genç bir kız kısaca, evren hakkında bilginiz genişse evrenin en genç sahirelerinden biri olduğunu biliyorsunuzdur hocam. Oyunlarda karakterinin nasıl geliştiğini çok kolay bir şekilde farkedebiliyorsunuz. Kitap sonlarına da yansıyor bu. Geralt'la doğal yoldan ilişki kurmaması kitaplarda doğru diyebilirim büyü ile oluyor o olay. Oyunlarda biraz farklı herşey Geralt'ın adımları ile gerçekleşiyor Triss'lik bir durum yok. 3. Oyunda Triss zaten Geralt ve Ciri için herşeyini bir kenara atıp Kovir'e gitmek yerine veya seçiminize bağlı olarak politikayı bırakıp yanınıza savaşmaya geliyor. Bu da aynı şeyi Triss'in de yaptığının düz bir kanıtı hocam.

Yennefer eglenilmelik, Triss sevilmelik, sağlıkçı hatun da evlenilmelik.

Geralt'in karizmaya sağlıkçı nasıl düşmedi bilmiyorum ama aralarında en ideali o gibi.

Düşüyor düşmesine hocam da Shani ablamız evde onunla duracak işten sonra o eve geldiğinde beraber oturacak biri istiyor. Sonda da onun ile alakalı konuşuyorlar ayrılmadan önce. Tabii Geralt da buna uygun bir abimiz değil. Hep avda yolda pek uyumlu değiller, zaten Shani 40 yılda ölüp gider Geralt yine sahirelere kalır.

Düşüyor düşmesine hocam da Shani ablamız evde onunla duracak işten sonra o eve geldiğinde beraber oturacak biri istiyor. Sonda da onun ile alakalı konuşuyorlar ayrılmadan önce. Tabii Geralt da buna uygun bir abimiz değil. Hep avda yolda pek uyumlu değiller, zaten Shani 40 yılda ölüp gider Geralt yine sahirelere kalır.
Oyunun sonlarına geldim diye düşünüyorum ama Shani ile daha tanışmadım. İkinci kez Wild Hunt ile karşılaşmak için hazırlık yapıyorum şu an. İlerde mi denk geleceğim yoksa Ciri için fail olan görevlerimin arasında mı tanışıyordum?

Oyunun sonlarına geldim diye düşünüyorum ama Shani ile daha tanışmadım. İkinci kez Wild Hunt ile karşılaşmak için hazırlık yapıyorum şu an. İlerde mi denk geleceğim yoksa Ciri için fail olan görevlerimin arasında mı tanışıyordum?
Hearts of Stone DLC'sinde karşınıza çıkacak.

Hocam bu arada ana oyunu kaç saatte bitirdiniz?
2. kez oynuyorum zor modda şu an 11. saatteyim.
Hocam bende 2.kez bitiriyorum 169. saatteyim 2 bitirişimde de oyunun zevkini sonuna kadar yaşaması daha zevkli uzatarak oynamanı tavsiye ederim yan görevler filan hepsi çok zevkli

Geri
Yukarı