Yerde 10 bin dolar çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu troll veya gerçek olabilir onu bilemem ama yorumlar şaka gibi. Asla başkasının parasına konmayı savunacak kadar düşmeyin. Zaten buraya bunları yazdıktan sonra paraya konsan ne kadar kalıcı olur onu düşünmek gerek.

Hocam aklınızdan ne geçiyorsa onu yapın dinlemeyin onları.

İlk attığı fotoğraftaki arka planda elinizdeki dolarları yayarak yelpaze şeklinde fotoğraf çekip atın dedim, atmadı. Geri toparlayamam dedi. Hepsi 100 dolar olsa 200 banknot eder. Bunu geri toplamak zor değil. Bu nedenle bu konu benim için şimdilik troll bir konu. Eğlenmeye devam edebilirsiniz.

İlk attığı fotoğraftaki arka planda elinizdeki dolarları yayarak yelpaze şeklinde fotoğraf çekip atın dedim, atmadı. Geri toparlayamam dedi. Hepsi 100 dolar olsa 200 banknot eder. Bunu geri toplamak zor değil. Bu nedenle bu konu benim için şimdilik troll bir konu. Eğlenmeye devam edebilirsiniz.
200 değil 100.

Bana da öyle geldi konu tırt biraz. Yerden para buluyor eve kadar getiriyor sonrasında helal haram muhabbetlerine giriyor.

O parayı tek başına harcayamazsın zaten. Daha 16 yaşındasın ve ailene bile söylememişsin. Bir de git harca deyip gazlıyorlar işe bak. Eninde sonunda o parayı teslim edeceksin zaten.

Konu troll veya gerçek olabilir onu bilemem ama yorumlar şaka gibi. Asla başkasının parasına konmayı savunacak kadar düşmeyin. Zaten buraya bunları yazdıktan sonra paraya konsan ne kadar kalıcı olur onu düşünmek gerek.

Konu zaten %95 troll fakat ben burada hiç kimsenin o kadar para bulupta emniyete götüreceğini zannetmiyorum. Ben olsam bende götürmem. Götürürüm diyenler ya fazlasıyla (fazlalık iyi bir şey değildir bazı konularda) iyilikseverdir ya da şov olsun diye yapıyordur.

O parayı tek başına harcayamazsın zaten. Daha 16 yaşındasın ve ailene bile söylememişsin. Bi de git harca diyip gazlıyorlar işe bak. Eninde sonunda o parayı teslim edeceksin zaten.

Git harca diyenlerde bir gün birikimlerini kaybeder ve başkaları tarafından kullanılır umarım. Ayıp yani kim bilir ne zorluklarla kazanıldı o para.

Konu zaten %95 troll fakat ben burada hiç kimsenin o kadar para bulupta emniyete götüreceğini zannetmiyorum. Ben olsam bende götürmem. Götürürüm diyenler ya fazlasıyla (fazlalık iyi bir şey değildir bazı konularda) iyilikseverdir ya da şov olsun diye yapıyordur.

Sahibine teslim et diyenlerin tamamı korsan Windows kullanıyor biraz geçmiş mesajlarına bakın. Buradan iyilik yapmasını öneriyorlar bir de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı