Yere düşen yavru kedi

Konuyu geç görüyorum, öncelikle size gerçekten teşekkür ediyorum. Belki de bir dostumuzun canını kurtardığınız için. Yavrunun durumu nedir şu an? Tüm fonksiyonları sağlıklı bir şekilde çalışıyor mu?

Konuyu geç görüyorum, öncelikle size gerçekten teşekkür ediyorum. Belki de bir dostumuzun canını kurtardığınız için. Yavrunun durumu nedir şu an? Tüm fonksiyonları sağlıklı bir şekilde çalışıyor mu?
Fonksiyonlar nedir. Bluetooth kulaklık mı bu? Canlı bir varlık. Sağlığını soracaksın.

Fonksiyonlar nedir. Bluetooth kulaklık mı bu? Canlı bir varlık. Sağlığını soracaksın.
'Fonksiyon' tam olarak teknoloji terimi filan mı sanıyorsun? Yoksa, cahil-i cühela aklınla dünyaya eleştirmen olarak mı geldin? Önce araştır, sonra eleştir. Gaf yapma. Tabii ki fonksiyon diyecek.

Veterinere götürdüm. Vücudunda bir şey olmadığını, aç olduğu için miyavladığını söyledi. Kedi sütü ve kedi biberonu aldık. Onla besliyoruz. Tam olarak beslenemediği için gözleri de açılmadı, düştüğü için kafasını da büküyor bazen. Bunların zamanla rayına oturacağını söyledi.

Sizce kedi sütünü nasıl kullanmalıyım? Yardımcı olur musunuz? İlk deneyimim de.
Merhaba sorununuz çözüldü mü acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı