Yerel disk C'de olmayan uygulamalar yer kaplıyor

Hurycane

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Windows için ayırdığım 100 GB'lık kısımda 30 GB sistem dosyaları, 40 GB uygulamalar gözüküyor ve baktığımda bu kısma yüklü olan boyutu en büyük olan uygulama Adobe Acrobat o da 780 MB yer kaplıyor, başka hiçbir şekilde yüklü uygulama yok. Zaten kendim de bilerek bu kısma indirmiyorum fakat durum bu şekilde. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, Windows için ayırdığım 100 GB'lık kısımda 30 GB sistem dosyaları, 40 GB uygulamalar gözüküyor ve baktığımda bu kısma yüklü olan boyutu en büyük olan uygulama Adobe Acrobat o da 780 MB yer kaplıyor, başka hiçbir şekilde yüklü uygulama yok. Zaten kendim de bilerek bu kısma indirmiyorum fakat durum bu şekilde. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yerel disk C'nin içerisinde windows.old veya Windows000 gibi klasörler bulunmakta mı?

2.çözum yöntemi olarak da Windows+r yaparak %temp yazcaksın onun içindeki dosyaları sileceksin sonra %temp% yazıp içindeki dosyaları sileceksin son olarak da gene oraya prefetch yazıp sileceksin buyuk bir birikim olmuş olabilir orada.

Geri
Yukarı