Yerel Disk D kaybolması

CanerBeyhan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar format falan atmadım yani üstüne basarak söylüyorum ''FORMAT SONRASI DEGIL.'' Yaklaşık bir iki saat kadar PC başından kalktım o arada oyunu açık bıraktım menüde. Geri geldiğimde oyun crash yedi ve nedenini araştırdığımda Yerel disk D'yi göremediğimi fark ettim. MSI anakart kullanıyorum BIOS'ta mı sıkıntı var acaba yardımcı olursanız çok iyi olur, şimdiden teşekkürler.

Sorunun Biosta olcagını sanmıyorum fakat 2 hafta önce kadar benzer bi problem benimde başıma geldi gece pcyi kapayıp sabah açıtgımda baız programlar falan masaüstünden silinmiş tekrar C den kısayol oluşturdum enteresan hatalar işte senin HDD ekmegini yemişte olabilir Ama biostan olmadıgı kesin

Dostum, eğer Windows 7 kullanıyorsan şu şekilde sorununu çözebilirsin ;
Başlata bas>sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendir yaz ve tıkla>orada harf verilmeyen bir disk var ona sağ tıkla>sürücü harfi ve yolu değiştire bas>oradan ekle ye bas>çıkan kutudan bir harf seçin ve tamama basın. Sorununuz büyük ihtimal ile çözülmüş olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı