Yerel disklerin simgeleri değişti

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar merhaba, az önce bir disk programı yüzünden simgeler değişti ve ne yaptıysam kaldıramadım, disk programını sildim, disk sürücülerinin görünümünü sıfırladım, değişmiyor. Ne yapabilirim?

1675802527669.png

Hocam kafayı yiyeceğim vallahi, sinirden patlatıcam ekrana, gitmiyor bir türlü.

Bakayım hocam.

Kafayı yemeyin hocam düzeltiriz. Aklımda bir yöntem var umarım işe yarar. Benim eskiden değiştirmek için kullandığım yöntemler bunlar. Eğer salak saçma bir iş yapmıyorsa çözeriz Allah'ın izniyle. Sildikten sonra PC yeniden başlattınız mı?

Hard Disk Sentinel'i arka plandan kapatın. Açılınca bunlar çıkar normaldir.

Kafayı yemeyin hocam düzeltiriz. Aklımda bir yöntem var umarım işe yarar. Benim eskiden değiştirmek için kullandığım yöntemler bunlar. Eğer salak saçma bir iş yapmıyorsa çözeriz Allah'ın izniyle. Sildikten sonra PC yeniden başlattınız mı?
Başlatmadım hocam başlatıyım, bu arada autorun.inf diye dosya yok maalesef. :(

@w1llard pardon hocam direkt dalınca yanlış okumuşum. Sağ tıklayın diske özellikler deyin. Orada özelleştir var girin oraya varsayılanları yükle deyip tamam deyin.

@w1llard pardon hocam direkt dalınca yanlış okumuşum. Sağ tıklayın diske özellikler deyin. Orada özelleştir var girin oraya varsayılanları yükle deyip tamam deyin.
Hocam denedim, değişmiyor hiç bir şekilde.

Yine olmazsa, tekrar indirin programı. Sonra kısayolu üzerine sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyin. İçinde olduğunuz klasörün bir dışına çıkıp Hard Disk Sentinel klasörünü silin.

Geri
Yukarı