Yerleştirildiğimiz liseye kayıt için gitmeli miyiz?

Şu an nasıl bilmiyorum ama 4 yıl önce ben kayıt olmaya gitmiştim büyük ihtimal sistem değişmemiştir gitmen lazım en azından bir okulu görmüş olur müdür ya da müdür yardımcısı ile tanışmış olursun.

Artı -2 Eksi
Eğer pansiyonda kalacaksan gitmen şart ancak kalmayacaksan önemli bir şey olması durumunda okul tarafından okulun sitesinde duyuru yapılıyor "Kayıt için şu tarihlerde okulda bulunmanız gerekmektedir." diye. 🥰

Eğer pansiyonda kalacaksan gitmen şart ancak kalmayacaksan önemli bir şey olması durumunda okul tarafından okulun sitesinde duyuru yapılıyor "kayıt için şu tarihlerde okulda bulunmanız gerekmektedir." diye. 🥰

Yarın annem ile gideceğiz yanımıza bir şey almamıza gerek var mı? Ve veli gerekmiyorsa tek gidebilirim.

Eğer pansiyonda kalacaksan gitmen şart ancak kalmayacaksan önemli bir şey olması durumunda okul tarafından okulun sitesinde duyuru yapılıyor "kayıt için şu tarihlerde okulda bulunmanız gerekmektedir." diye. 🥰

İnşallah kayıt zamanını kaçırmamışımdır ya.

Yarın annem ile gideceğiz yanımıza bir şey almamıza gerek var mı? Ve veli gerekmiyorsa tek gidebilirim.
Gerekiyor ancak okul duyurusu olmadan gitmenizi tavsiye etmiyorum. Gerekirse onlar sitelerinde duyuru yapıp gerekenleri yazıyor zaten. Boşa yorulmayın uzaksa. 🫢

Yakınsa bir dolaşmaya gidebilirsiniz ancak. 🥰

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı