Yeter artık toksik kitle

5 veya en az 4 kişi olmadan Valorant oynamayacağıma dair yeminim var. O kadar düşün kitleyi. Bir arkadaşla kafa dağıtmalık iki kişi derecesiz girelim diyoruz, dertsiz başımıza dert alıyoruz. Kimseye hakaret etmek istemem ama bazen online oyunlarda gerizekalı ordusuyla karşılaşabiliyorsunuz.

Ben anlamıyorum 10 yaşımdayken kendi halimde TF2 falan oynuyordum. Şimdikilere bakıyorumda...

Sene 2021 ve TF2 oynamamızı bekliyorsunuz cidden? Ayrıca her "velet" toxic değil. 13 yaşındayım yıllardır tek başıma CS oynuyorum. Küfür eden tiplerse ne chat e bir şey yazıyorum ne de mikrofon basıyorum. Yaşıtlarım gerçekten geri zekalı kabul ediyorum yaşa bile bakmadan öyle şeyler söylüyorlar ki küfürleride cabası. Ama 892 saat CS:GO geçmişimde hiçbir takımımı trollemediğime eminim ve genelleme yüzünden mikrofon bastığım anda küfür yiyorum. Bende isterdim rahat kafayla arkadaşlarla Half-Life oynarak büyümeyi ama bu dönemdede yapacak bir şey olmadığından Valorant'a akın ettik biz "veletler" yaşıtlarım adına ve kendi adıma özür dilerim oyun zevki bırakmadığımız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı