Yeterli protein almadan fit bir vücuda sahip olunabilir mi?

painforgain_06

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacaktı. Ben 1.60 boyunda 39 kilo biriyim 15 yaşındayım. Çok zayıf olduğum için spora başlamak istiyorum ama şöyle bir sorun var. Yeterli miktarda protein almam maddi yönden mümkün değil. Çok ileri bir vücut yapmak gibi bir amacım yok sadece fit olmak istiyorum. Ideal kiloma ulaşıp iyi görünmek istiyorum açıkçası. Yeterli protein almadan bu mümkün mü?

Yaparsın ama tam karşılayamasanda yine protein almana dikkat et yemene dikkat et. Hayvan gibi yemen gerekiyor cidden çok zayıfmışsınız.
Hocam yemek yerim o sıkıntı değil ama protein alamayabilirim. Günde max 3 yumurta yerim heralde ondada ne kadar protein var sanki. Onun dışında yemek yerim

Önce kilo al, aşırı zayıfsın. Kilo alırken yeterli protein almasan da yine de alabildiğin kadar al.

Hocam siz yediğinizi yiyin yapabildiğiniz kadar bulk yapın sonra definasyon dönemine girersiniz. 1.5 senede falan fit bir vücudunuz olur.

Eğer düzenli besleniyorsan protein ihtiyacını çok rahat karşılaman gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…