YGS'ye girecek olan öğrenciler

honourr

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, aramızda YGS 2017'ye girecek olan var mı? Varsa bir tanıyalım. Ben de bu sene gireceğim. Bakalım diğer arkadaşlarımız ne durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ah be hocam. Şu yıllar bir geçse de mesleğimizi kazansak artık. 11. sınıftayım, müdür illallah dedirtti resmen. İlk 10.000'e giremeyeni paylarım diyor :D Yarış atı değiliz ki biz :)

Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim ama tekrar gireceğim YGS'ye bazı şartlardan dolayı.

İş hayatında üniversite ortamını ararsın, üniversitede lise ortamını ararsın, lisede ortaokul ortamını ararsınız. O yüzden okulun kıymetini çok çok iyi bilin geri dönüşünüz olmayacak bir daha. Dolu dolu yaşayın o günlerinizi.

Başarılar şimdiden hepimize. İnşallah istediğimizi alırız.

Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim ama tekrar gireceğim YGS'ye bazı şartlardan dolayı.

İş hayatında üniversite ortamını ararsın, üniversitede lise ortamını ararsın, lisede ortaokul ortamını ararsınız. O yüzden okulun kıymetini çok çok iyi bilin geri dönüşünüz olmayacak bir daha. Dolu dolu yaşayın o günlerinizi.

Başarılar şimdiden hepimize. İnşallah istediğimizi alırız.
Biraz erken yaşlanmışsınız sanırım :)

Biraz erken yaşlanmışsınız sanırım :)
Yok hocam ya ama gerçekten öyle. Üniversitede "insan"larla konuşmaya çalışıyorum arkadaş olmak için birbirimize yardım etmek için ama sanki büyükbaş bir hayvanla iletişim kurmaya çalışıyor gibiyim hatta büyükbaş bile belki gözleriyle sesiyle karşılık verir ama bunlar malesef öyle bile değiller. 1 değil 2 değil 3 değil sınıfın tamamı bu şekilde.

Yok hocam ya ama gerçekten öyle. Üniversitede "insan"larla konuşmaya çalışıyorum arkadaş olmak için birbirimize yardım etmek için ama sanki büyükbaş bir hayvanla iletişim kurmaya çalışıyor gibiyim hatta büyükbaş bile belki gözleriyle sesiyle karşılık verir ama bunlar malesef öyle bile değiller. 1 değil 2 değil 3 değil sınıfın tamamı bu şekilde.
Anlıyorum, umarım benide bu düşünceye düşürecek kadar kötü arkadaşlarım olmaz.

İnşallah hiç kötü arkadaşın olmaz hocam. 3 aydır yalnızım okul başlayalı ve bunalıma girip okulu bırakasım geliyor bazen bide gurbette okumakta olacak iş değil bu halde.
Bu şekildeki şeylerin hiçbir zararı olmaz, siz bu şekilde düşünerek kendinize zarar veriyorsunuz. Aslında hiçbir yerde zarar yok, siz sadece zararlı olduğunu düşünüyorsunuz. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı