yigitcakircali97 Vakası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben olayı anlayamadım. Anlatır mısınız?

@Burak Alkan bunları hissetmiş gibi. 7 yıldır girmeyip bir anda bu yıl girdiğine göre :)
Ama Berkehan Çepni gibi her şeyi meydana dökebileceğini artık sanmıyorum. Çünkü KVKK var.
Berkehan'ın ağır küfülerini aradan sıyırınca ne demek istediğini anlayamayanlar olmuş. Korsan konuları silen veya kilitleyen Recep Baltaş'a çabuk bana DirectX 10 destekli oyun yap diyor. :D

Başlığı böyle yaparsanız daha güzel olur gibi. Google'da aratınca bir şey çıkmıyor ki. Ne anladım ben bu işten o zaman.

"Yiğit Ali Çakır | yigitcakirali97 vakası".

Düzenleme: Gerçi bu seferde bütün Yiğit Ali Çakır'lara çamur atmış oluyoruz.

@Burak Alkan bunları hissetmiş gibi. 7 yıldır girmeyip bir anda bu yıl girdiğine göre :)
Ama Berkehan Çepni gibi her şeyi meydana dökebileceğini artık sanmıyorum. Çünkü KVKK var.

Ortaya dökmek biraz da forum için gösteriden ibaret. KVKK'ya gerek yok, biz görmesek de olur. Dava açılırsa aynı kapıya çıkar yine.

Yeniden başlıyoruz. Bayrakları asalım.

011265f70f1d1d99ce92f1023295adcf.jpg

Şaka bir yana bu, Berkahan Çepni olayına kıyasla çok daha kötü. Orada kendi çapında öfkesini kontrol edemeyip saydırmış birisi var. Bir hastalıktan ötürü üzülen ve acı çeken/çekmiş birisine herhangi bir neden olmadan böyle şeyler söylemek çok ucuz. Direkt kötü niyet var burada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı