Yıl sonu ortalaması birden düştü

Balder13

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 4690
2X8 1600 MHZ RAM
ASUS H81M-K
ASUS GTX1070 Ti CERBERUS GAMING GDDR5 8GB 256Bit DX12
ZK600 600W 80+
ZALMAN Z11 NEO
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, 10. sınıfa geçtim, 59'dan 46'ya düştü 9. sınıf yıl sonu ortalaması. 4 dersten sorumluyum. Bilişim alanına gittim. Anadolu'dan mesleğe gittiğim için sınıfta kalmış mı oluyorum yıl sonu 46 olduğu için?

@Balder13

Arkadaşlar, 10. sınıfa geçtim, 59'dan 46'ya düştü 9. sınıf yıl sonu ortalaması. 4 dersten sorumluyum. Bilişim alanına gittim. Anadolu'dan mesleğe gittiğim için sınıfta kalmış mı oluyorum yıl sonu 46 olduğu için?

Bilen yok mu :(

Son düzenleme:
Yani 50 puan altı kalınır diye biliyorum. E okuldan baktın mı karne pdf'e. Çünkü orada yazar vs. Haber et yardımcı olayım.

Arkadaşımdan biliyorum. Ama okul değiştirdiğin için kalıp kalmadığını bilmiyorum. Ona soracağım

Son düzenleme:
Önemli derslerden yani ana derslerden kalmadıysan iyi. Bildiğim kadarı ile arkadaşa sordum. 4 sorumlu olduğun dersler önemli değil yani ortalamayı etkileyecek bir ders değil ise sorumlu sınavlara girip sınav oluyorsun. Yani kurtuluş savaşı kısaca :) Eğer ana dersler ise bence yarın okula gidip bir soruştur derim. 1 ay kaldı açılmasına.

Önemli derslerden yani ana derslerden kalmadıysan iyi. Bildiğim kadarı ile arkadaşa sordum. 4 sorumlu olduğun dersler önemli değil yani ortalamayı etkileyecek bir ders değil ise sorumlu sınavlara girip sınav oluyorsun. Yani Kurtuluş Savaşı kısaca :) eğer ana dersler ise bence yarın okula gidip bir soruştur derim. 1 ay kaldı açılmasına.

Nakili 1hafta önce verdim ve onaylandığı zaman yıl sonu ortalaması düştü ve bilişim derslerinden sorumluyum sadece.

Son olarak aldığım bilgi de bu.

Liselerde yıl sonu ortalaması 50’nin altına olan ve 3 dersten zayıfı olan öğrenciler sınıf tekrarına kalıyor.

Nakili 1hafta önce verdim ve onaylandığı zaman yıl sonu ortalaması düştü ve bilişim derslerinden sorumluyum sadece.
O zaman kalmadın kısaca yani. Değişik sistemmiş :) Yeni nakil yaptığın okulu yarın ara veya git. İçin rahat olsun.

Son olarak aldığım bilgi de bu.

Liselerde yıl sonu ortalaması 50'nin altına olan ve 3 dersten zayıfı olan öğrenciler sınıf tekrarına kalıyor.

O zaman kalmadın kısaca yani. Değişik sistemmiş :) yeni nakil yaptığın okulu yarın ara veya git. İçin rahat olsun.

Hocam şu an aşırı stresliyim ama e okulda 10sınıf olarak gösteriyor.

Hocam şu an aşırı stresliyim ama e okulda 10sınıf olarak gösteriyor.
O zaman sorun olacağını düşünmüyorum. Okul yakın mı nakil yaptırdığın ? Eğer yakınsa bir an önce git ve danış. En iyi sonucu oradan alacaksın. Biliyorum bu gece uyuyamayacaksın. Ama yarın mutlaka git.

O zaman sorun olacağını düşünmüyorum. Okul yakın mı nakil yaptırdığın? Eğer yakınsa bir an önce git ve danış. En iyi sonucu oradan alacaksın. Biliyorum bu gece uyuyamayacaksın. Ama yarın mutlaka git.

Tamamdır. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı