Yılbaşı vatan indirimi beklenmeli mi?

H2O

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an vatanda KDV kadar adı altında güzel bir indirim var. Bilgisayar parçalarında sizce bundan faydalanmalı mı yoksa yılbaşını mı beklemeli? Hangi kumarı oynamam lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yılbaşı indirimi olacağını pek sanmıyorum. Alacak olan varsa şimdiden alsın, doların düşeceği de yok zaten bundan daha iyi fiyatı bir daha bulmak imkansız olabilir. Fiyatların düştüğünü görünce dün gidip hemen MSI RX 480 aldım. Zen işlemcileri beklemiyor olsam işlemci ve anakartı da alırdım. Yılbaşı indirimi olursa da iyimser konuşuyorum, en fazla %25 olacaktır. Şu anda %18 indirim var %7 lik fark için riske girmeye değer mi? Şahsen gerek görmüyorum.

@cool Monitörlerde indirim yok.

Yılbaşı indirimi ne zaman ?
İndirimler yarın son sanırım bundan sonra bidaha indirim olur mu bilmiyorum. Bugün bende gittim i7 6700 işlemciyi ve macunumu aldım geldim. Bir iki gün önce anakartımı, monitörümü, ssd imi almış olasam daha karlı olacaktım. Bir 130 tl kadar zararım var. :) Kardan zarar diyebiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı