Yıldırım sonrası internet yok

waltuh wheit

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör:Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms
Mouse:Razer Viper Mini
Kulaklık:Razer Blackshark V2 X 7.1
Klavye:Steelseries Apex 9 Mini Mekanik Gaming Klavye
Merhaba Vodafone bir modeme sahibim 2 saat önce çok şiddetli yağmur yağdı ve şimşekler çaktı. Şimdi elektrik geldi. Modemin her ışığı sabit ama internet sürekli yanıp sönüyor ve internete bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda teknik arızadan dolayo sadece kayıp/çalıntı işlemlerine yardım ediyoruz falan diyorlar. Ama arkadaşlarımın interneti sorunsuz çalışıyor. Bu duruma ne yapabilirim?

Merhaba Vodafone bir modeme sahibim 2 saat önce çok şiddetli yağmur yağdı ve şimşekler çaktı. Şimdi elektrik geldi. Modemin her ışığı sabit ama internet sürekli yanıp sönüyor ve internete bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda teknik arızadan dolayo sadece kayıp/çalıntı işlemlerine yardım ediyoruz falan diyorlar. Ama arkadaşlarımın interneti sorunsuz çalışıyor. Bu duruma ne yapabilirim?
Arkadaşlarınızın interneti farklı saha dolabına bağlı çünkü. Komşunuzun interneti gitmiştir mesela.

Kayıp/çalıntı derken. Herkese bakmaları lazım böyle iş mi olur? Yarın tekrar arayın ve arıza kaydı bırakın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı