Yılın Oyunu Ödülü İçin God of War: Ragnarök vs Elden Ring

Tek rakibi Elden Ring. Büyük ihtimalle 2018'den daha iyi oyun olacak ama aynı hissiyatı vermeyecek. Ama yılın oyunu ödülünü çok yüksek ihtimalle alır.

Arkadaşlar neden Elden Ring ile yarıştırıyorsunuz ki, görünüşte evet bir Yılın Oyunu ödülü verilecek bir oyuna ama her oyuncu için Yılın Oyunu farklı olacaktır.
Özellikle Remake ve Remastered trendi başladığı şu günlerde bu tür oyunlar kaç yılda bir çıkıyor? Kıymetini bilelim, oynayın ve keyif almaya bakın.

Elden Ring varken yüzüne bakmam. Çoğu kişi de bakmaz, iyi güzel fakat 2018'den çokta bir farkı yok. Elden Ring havada karada alır.
Oynadın mı nereden biliyorsun? Trailer falan bahane etmeyin. Ona bakarsak Souls oyunları da AC serisi gibi birbirinin aynısı sıkıcı oyunlar gibi gözüküyor fakat oynayan biri öyle olmadığını anlar.

Oynadın mı nereden biliyorsun? Trailer falan bahane etmeyin. Ona bakarsak Souls oyunları da AC serisi gibi birbirinin aynısı sıkıcı oyunlar gibi gözüküyor fakat oynayan biri öyle olmadığını anlar.
Emin ol tek izlediğim trailer ile gelmiyorum buraya, neredeyse tüm incelemeleri okudum herkesin fikrini aldım. Zaten onu da geçiyorum istediği kadar iyi olsun, bu sene Elden Ring varken başka oyunun en ufak bir şansı bile yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı