Yıllardır istediğim hayalim gerçekleşiyor

7 - 8 yaşından beri telefon isterdim. Dün aile olarak bir basın toplantısı sonucunda bana telefon alınma kararı alındı. Çok mutluyum, büyük ihtimalle yarın Redmi 5 Plus alıyorum. Sevincimi belli edemem. Sizin hiç yıllardır kurduğunuz hayalleriniz gerçekleşti mi?
2014'ten beri para biriktiriyordum, 2020 Haziran'da 2070 Super'li sistem topladım. Yıllar mı tartışılır ama mutluydum yani.

7 - 8 yaşından beri telefon isterdim. Dün aile olarak bir basın toplantısı sonucunda bana telefon alınma kararı alındı. Çok mutluyum, büyük ihtimalle yarın Redmi 5 Plus alıyorum. Sevincimi belli edemem. Sizin hiç yıllardır kurduğunuz hayalleriniz gerçekleşti mi?
Küçüklüğümden belli son çıkan oyunları oynatan bilgisayarım olmasını isterdim hep, 20 Haziran 2020'de güzel son çıkan oyunları rahatça oynatan bilgisayara sahip oldum :D Hayırlı olsun telefonunuz şimdiden. :)

Tabii eminim hoşuna gittiyse muhteşem emojisi yerine gülmek mi oluyor boş yapan sensin.
Hoşuma gittiyse beğenme emojisini de atabilirim. Ama gülüncüme gittiyse de zaten gülmeyi atarım. Sanane benim hangi emojiyi attığımdan hoşuma gittiyse zaten beğenirim gülme emojisini de neden attığımdan da bahsettim neyi anlamıyorsun. Zamanımı seninle boşa geçirmek istemiyorum bu son yorumum.

Keşke bir hayalim olsa da gerçekleştirebilsem. Bende senin gibi bilgisayar falan istiyordum her oyunu oynayabileceğim ama hayat seni sırtından öyle bir bıçaklıyor ki hayal kurmayı bırakıyorsun.

RDR2 çıktığından beri oynamayı istiyorum demin GTX 1050 Ti şiparis verdim yeni işlemciyi anakartı ve RAM'i sonra alacağım aşırı darboğazlı bir şekilde bile olsa yakında RDR2 oynayabileceğim.

Senin adına sevindim, iyi günlerde kullan! 😍
Yazımındaki ufak bir anlam bozukluğunu düzeltmek isterim, yanlış anlama lütfen. Basın toplantısı kavramı; basın mensuplarına (gazeteci, muhabir) açıklama, duyuru ve tanıtım yapılan toplantılarda kullanılır. Burada sadece "aile toplantısı" demek daha doğru olur.

Senin adına sevindim, iyi günlerde kullan! 😍
Yazımındaki ufak bir anlam bozukluğunu düzeltmek isterim, yanlış anlama lütfen. Basın toplantısı kavramı; basın mensuplarına (gazeteci, muhabir) açıklama, duyuru ve tanıtım yapılan toplantılarda kullanılır. Burada sadece "aile toplantısı" demek daha doğru olur.

İroni.

Geri
Yukarı