Yine Evlilik Mevzuu...

albaywolf

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
27 yaşında olup da bekar kalan bir tek ben mi varım arkadaş? Akşam akşam moralim bozuldu yine. Şimdi işten geldim 1 duble rakı içecektim yine yaşın 30 oldu daha ne duruyorsun muhabbeti başladı kendimi odaya kapattım. 3 kuruşluk keyfimin de içine ettiler.

27 yaşında olup da bekar kalan bir tek ben mi varım arkadaş? Akşam akşam moralim bozuldu yine. Şimdi işten geldim 1 duble rakı içecektim yine yaşın 30 oldu daha ne duruyorsun muhabbeti başladı kendimi odaya kapattım. 3 kuruşluk keyfimin de içine ettiler.

Bekarlık sultanlık hocam. Takma kafana en iyisi. Bir arkadaş ortamı bul. Gez, toz aklına bile gelmez. Ama 30-35'e kadar da evlen yani.

Düzenli işe bir başlasam 2 yıl gezip tozup 29'umda evleneceğim zaten. Evliliğe karşı bir insan değilim ama haftada 6 gün 14 saat çalışırken olmaz o iş. Körü körüne sonunu düşünmeden ilk tanıştığı kızla evlenenleri görüyoruz. Daha yılını doldurmadan kavga dövüş boşanan akrabam var benim.

Hocam evlilik insanın kendini prangalamasıdır bence.

Hazır bi büyüğe danışırken sana bu arabesk şarkıyı armağan ediyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(Damar) :D :D Abi :D :D Hahaha. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Evlilik mi?

Ben evliliği hiç düşünmedim, halen de süper standart bir işim olmadığı sürece bulaşamayacağımı düşünüyorum fakat uzun soluklu bir ilişkim var.

Hayatımın bir bölümü ise şu filmle özetlenebilir:

Don Jon (2013) - IMDb

Hayatında neyil nasıl değişmesinden çok nasıl mutlu "olacağın" değil, olduğunla ilgilen kadınlar konusunda.

Tam olarak böyle değilim tabi eskisinden daha kiloluyum, fakat 15 barfiks çekebildiğim sürece problem yok.

PHBifbVSgmfxEI_1_m.jpg

Bu kaset çıktığında ben ortaokuldaydım ve kasetçide çalışıyordum o zaman kasıp kavurmuştu ortalığı. Anılarım canlandı bir an :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evlilik mi?

Ben evliliği hiç düşünmedim, halen de süper standart bir işim olmadığı sürece bulaşamayacağımı düşünüyorum fakat uzun soluklu bir ilişkim var.

Hayatımın bir bölümü ise şu filmle özetlenebilir:

Don Jon (2013) - IMDb

Hayatında neyil nasıl değişmesinden çok nasıl mutlu "olacağın" değil, olduğunla ilgilen kadınlar konusunda.

Tam olarak böyle değilim tabi eskisinden daha kiloluyum, fakat 15 barfiks çekebildiğim sürece problem yok.

PHBifbVSgmfxEI_1_m.jpg

Bu filmin çıkmasını 1-2 aydır bekliyordum. Daha izlemeye vaktim olmadı ama iyi bir film.

Dinleme bu müzmin bekarları :)

23'ünde evlenip, 25'inde ilk çocuğunu kucağına alan ve 21 yıldır evli olan biri der ki; evlilik = huzur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı