YKS 2021 Açıklandı

@Bruz Umarım beni yanlış anlamamışsındır seni kırmak istemedim orada ufak bir sitem ettim. Kırdıysam özür dilerim.
Yeni aklıma geldi, bir de OBP denilen saçmalık var. Dil ham sıralamam 2K. OBP yüzünden yaklaşık bir 4-4.5K geriye attı.

Hocam onu nasıl başardınız ben sözel 108k yaptım onda da AYT süresi uzun geldi canım sıkılmıştı öyle çözdüm.

Tercih kumar meselesidir. İster 100k yap ister 800k, o bölüme gidecek insan yoksa sıralama fark etmeksizin öğrenciyi alırlar. Ayrıyeten eğitim sisteminin ne kadar leş olduğu da bariz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye vermek için YKS 1.'si olma zorunluluğu yok.
Tavsiye isteniyorsa tavsiye verirsiniz, vermiyorsanız vermezsiniz. Forumun amacı gereği birisi tavsiye isteyebilir.

Ben de çok başarılı değilim ama tavsiye verebildim değil mi?
Başarılı olmayan birisinin tavsiyesi sadece başarısızlığa götürür. Önemli olan bu işi başaran birsinin tavsiyesi.

Ben de batırmışım ya sanırım mezuna kalacağım. İki yıllık bir bölüme girip DGS'den PC mühendisliğine geçiş yapma fikri de var aklımda ama hiç emin olamıyorum ne yazık ki. Sayısalda 210k sıralamayla istediğim bölümler gelmiyor ne yazık ki. Ah Türkçe ah, 20 net yapmışım ya. Seneye girecek olursam Türkçeye abanacağım sanırım.

Başarılı olmayan birisinin tavsiyesi sadece başarısızlığa götürür. Önemli olan bu işi başaran birsinin tavsiyesi.
Başarısız olup, bu durumdan deneyim kazanmış birisi, başkası aynı hatayı yapmasın diye tavsiye verebilir.

Benim demek istediğim bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı