YKS 2023 için çok geç kaldım

Kanka matematik artık zor edebiyat için çok geç sayılmadın divan edebiyat bak. Paragraf günlük 25 soru tarih ilgili benim hocam özet videoları var. En kötü 2 veya 3 net yaparsın sınavda. AYT coğrafya bak ve son olarak TYT deneme çözmeye başla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha 83 gün var. İyi kötü bir şeyler yaparsın. Tabii çok iyi bir üniversite gelmez ama doğru bir planlama ve uygulamayla hiç yoktan güzel bir üniversitede yer edinebilirsin. Ailen bu çabanı görürse zaten izin verir istediğin bir yer çıkmazsa.

Allah Allah, çocuk benim yemeğimi yiyecek benim evimde paşalar gibi yatacak, ben eşek gibi çalışıp eve ekmek getirirken zahmet edip de iki sayfa açıp dersine çalışmayacak, üzerine bir de gelip bir sene daha yatmak isteyecek. Yok öyle bir dünya, çık bu hayal aleminden. Yüzsüzlüğe bakar mısın ya, adam bir de kendisini haklı buluyor, bana çocuk sahibi olmamalısın diyor :D Çocuğum senin gibi olacaksa zaten hiç çocuk sahibi olmayayım ben, düşman başına.

Allah Allah, çocuk benim yemeğimi yiyecek benim evimde paşalar gibi yatacak, ben eşek gibi çalışıp eve ekmek getirirken zahmet edip de iki sayfa açıp dersine çalışmayacak, üzerine bir de gelip bir sene daha yatmak isteyecek. Yok öyle bir dünya, çık bu hayal aleminden. Yüzsüzlüğe bakar mısın ya, adam bir de kendisini haklı buluyor, bana çocuk sahibi olmamalısın diyor :D çocuğum senin gibi olacaksa zaten hiç çocuk sahibi olmayayım ben, düşman başına.

O çocuk bu seneye kadar sınıf birincisiydi. Bu sene dersleri boşladı. Babası babalık görevini yapıp fedakarlık etti. Bir şans daha verdi. Türkiye'de bir çocuk daha potansiyeli keşfedilmedi. Sanayiye gönderildi. Çünkü babası zamanında babası tarafından böyle gördü. Bu gelenek devam etmeliydi. Çünkü hiçbir çocuk şansı hak etmezdi hata çocuktaydı. Kafası çalışmıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verilmesi gerekir. Geçen sene yattığım için kötü sonucumdan dolayı mezuna kaldım ve şu anlık yaptığım netler hedefimle aramdaki uzaklığı geçen seneye kıyasla ciddi ölçüde azalttı.

Geri
Yukarı