YKS 2023 için tavsiyeleriniz nelerdir?

kesincx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak seneye malum sınav var ve ben orta düzey bir öğrenciyim ne az çalıştım ne çok eğitim hayatım boyunca ve pandemi dönemi girince artık pek ilgilenmedim derslerle 9 ve 10. sınıflar boş geçti 11 ise pek iyi geçmedi. Aile sağlık sorunları falan zor bitirieceğim gibi şu an alıştırmalarla matematik ve karekök TYT sıfır kitabını aldım. Matematik temelimi hazır etmeye çalışıyıorum ama arada çok bıkıyorum. Hedefim ilk 50 bin sizden bana neler yapmam lazım? Bilgi vermenizi rica ediyorum:' )
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleyen: Moderatör:
Antrenmanlarla matematik kitabını çöpe at. Karekök TYT sıfır kitabını bitirmeye çalış seriden, antrenmanlarla matematik serisi sana matematik öğretmez. Sadece işlem hızını arttırır, günlük 2-3 sayfa falan çözerek bitirmeye çalış onu. Tüm vaktini ona vermek gibi bir hata yapma sakın.

Antrenmanlarla matematik kitabını çöpe at. Karekök TYT sıfır kitabını bitirmeye çalış seriden, antrenmanlarla matematik serisi sana matematik öğretmez. Sadece işlem hızını arttırır, günlük 2-3 sayfa falan çözerek bitirmeye çalış onu. Tüm vaktini ona vermek gibi bir hata yapma sakın.
Bence antrenmanlarla matematik kitabını hiç çözmemeli bile.

@ekstremum nokta o kadar almış. Günlük 2-3 sayfa çözmesinin bir zararı olmaz, işlem hızı artar.

Hocam alıştırmalarla matematik var şenol hocanın 1. kitabını bitirdim 2. kitabı orta sorulu yeni nesil sorular ondan devam ediyorum ve karekökten. Fen kısmını ise benim hocadan aldığım kitaplardan konuları bitireceğim sonra sorular ile devam edeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı