YKS 9 aylık çalışma ile sayısalda ilk bine girilir mi?

Çok spesifik bir soru. Bizim fen lisesinde bir üst dönemdeki arkadaşım son sene çalışıp 4K yapmıştı mesela. Ama günde 6 saat değil 13-14 saat çalışarak. Ben de bu sene çalıştım sadece ve MSÜ anca 20k geldi. Tabii arkadaşımdan daha az çalıştım ben. Eğer düzenli bir şekilde hiç salmadan günde 12+ saat çalışabileceksen neden olmasın. Arkadaşım sınava 2 gün kala hâlâ yurtta ders çalışıyordu sabahın 5'inde. Sana kalmış bir şey yani. Ben de mezuna kalmayı düşünüyorum bu arada :(
Arkadaşın ne zaman başladı çalışmaya?

20k gayet iyi neden mezun düşünüyorsun hedef kaç?
AYT'm o kadar iyi değil. Özellikle fen kısmım ciddi sıkıntıda. Şuan bu AYT beni 10k'ya sokmaz maalesef. Ondan dolayı mezuna kalmayı düşünüyorum.
AYT'm o kadar iyi değil. Özellikle fen kısmım ciddi sıkıntıda. Şuan bu AYT beni 10k'ya sokmaz maalesef. Ondan dolayı mezuna kalmayı düşünüyorum.
Son yıl. Ama temeli vardı.
Maalesef öyle ben mezuna kalmayı düşünmüyorum ama bakalım hayırlısı her şey sınava bağlı 😀.
Sizin durumlar nasıl ve hedef ne?

@GreatArcher hocam milletin ne zaman başladığını ne yapacaksınız herkes farklıdır. Kimisi 1. anlatışta anlar en zor testi çözer. Kimisi 5 kere dinlemesine rağmen kalem kıpırdatamaz siz kendi çalışmanıza bakın ve plan yapıyorsanız da uzak tarihler koymayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı