YKS 9 aylık çalışma ile sayısalda ilk bine girilir mi?

@GreatArcher hocam milletin ne zaman başladığını ne yapacaksınız herkes farklıdır. Kimisi 1. anlatışta anlar en zor testi çözer. Kimisi 5 kere dinlemesine rağmen kalem kıpırdatamaz siz kendi çalışmanıza bakın ve plan yapıyorsanız da uzak tarihler koymayın.
Hocam ağustos gibi başlamayı düşünüyorum sınava girdikten sonra.

Hocam sizi gerçekten tebrik ediyorum. Bu yıl ilk defa üniversite sınavına gireceğim ve o kadar illallah ettim ki ne olacaksa olsun bir üniversiteye gideyim kafasıyla bakıyorum. Daha ben sınava girmeden bitginlik yaşıyorum ve siz üçüncüye girmeyi göze almışsnız ve pes etmiyorsunuz. Cidden helal olsun. Umarım başarırsınız.

Hocam sizi gerçekten tebrik ediyorum. Bu yıl ilk defa üniversite sınavına gireceğim ve o kadar illallah ettim ki ne olacaksa olsun bir üniversiteye gideyim kafasıyla bakıyorum. Daha ben sınava girmeden bitginlik yaşıyorum ve siz üçüncüye girmeyi göze almışsnız ve pes etmiyorsunuz. Cidden helal olsun. Umarım başarırsınız.
Hocam aslında 3 değil.

Benim ilk mezunum olacak. Bende AYT'yi halledemediğim için mezuna kalacağım TYT 70 civarında gezip bana yetse de AYT de 20 neti bile göremedim.
AYT çok büyük bir sorun benim açımdan da. Çok geç farkettim önemini, TYT'nin rehabetine kapıldım. Hadi 2-3 net daha diye diye koskoca AYT kaldı önümde. Neyse sağlık olsun artık. Sınava kadar forumu bırakıyorum ben hocam. Şimdiden size ve tüm gireceklere başarılar dilerim.

AYT çok büyük bir sorun benim açımdan da. Çok geç farkettim önemini, TYT'nin rehabetine kapıldım. Hadi 2-3 net daha diye diye koskoca AYT kaldı önümde. Neyse sağlık olsun artık. Sınava kadar forumu bırakıyorum ben hocam. Şimdiden size ve tüm gireceklere başarılar dilerim.
Öncelikle kolay gelsin. TYT 83 AYT 48 civarında. Hedefim 50 bin.

Evet hocam sayısal.

AYT çok büyük bir sorun benim açımdan da. Çok geç fark ettim önemini, TYT'nin rehabetine kapıldım. Hadi 2-3 net daha diye diye koskoca AYT kaldı önümde. Neyse sağlık olsun artık. Sınava kadar forumu bırakıyorum ben hocam. Şimdiden size ve tüm gireceklere başarılar dilerim.

Aslında benim için zorlu bir sene olduğu için dönüp AYT çalışamadım. Maşallah bu sene başıma her şey geldi aşk acısı, dost kazığı, dershanede hocalarımda dahil olmak üzere dışlanmak ve kışkırtılmak bundan dolayı dershaneyi değiştirip oranın düzenine alışmak, kardeşim ise tam da evlenecek seneyi buldu o yüzden mecburen şehir dışına çıkıp durdum. Daha bir sürü olay ve son sene hazırlanmaya başlamamın tembelliği ile mezuna kalıyorum. Ama akıllandım artık kolay kolay başımı dersten kaldırmayacağım.

Geri
Yukarı