YKS başvurusu iptal edilir mi?

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Bu sene mezun senemdi, sınava bazı nedenlerden dolayı hazırlanamıyordum ve acı bir olay yaşadım. Çok düşündüm ve bu sene sınava girmemeye karar verdim.
Başvurumu iptal etmek istiyorum, bu mümkün mü ve nasıl yapacağım hakkında bilgi verir misiniz? Para iadesi alabiliyor muyum?
Girmeyeceğim bir sınava 200₺ ödeme yaptım.

Zaten mezun senenizmiş öğrencilikden emekli olmayı mı düşünüyorsunuz, ayrıca bu yıl acı bir kayıp yaşamanız sonraki yıllarda yaşamayacağınız anlamına gelmez, kaybınız için üzgünüm ama bu sene sınava girin iyi kötü bir yer kazanırsınız bari gittikten sonra kendinizi geliştirin.

Öncelikle geçmiş olsun. Ne olmuş bize düşmez lakin hayatınız devam ediyor ve bu sene girmeseniz gelecek seneye gireceksiniz. Zaten ikinci senenizmiş. İade alınıyor mu bilmiyorum, sanmam da, ama sınava hazır başvurunuz da varken girmeniz daha mantıklı olacaktır.

Zaten mezun senenizmiş öğrencilikden emekli olmayı mı düşünüyorsunuz, ayrıca bu yıl acı bir kayıp yaşamanız sonraki yıllarda yaşamayacağınız anlamına gelmez, kaybınız için üzgünüm ama bu sene sınava girin iyi kötü bir yer kazanırsınız bari gittikten sonra kendinizi geliştirin.
Geçen sene fena olmayan bir sıralamam vardı bu sene için daha iyi bir puan istiyordum. Ama maalesef yaptığım plana uyamadım. Geçen seneden daha iyi bir sıralama yapamayacağımın farkındayım. İptal edilmiyorsa öylesine girerim mecburen. Seneye dershaneye devam edip iyi bir sıralama istiyorum.
Öncelikle geçmiş olsun. Ne olmuş bize düşmez lakin hayatınız devam ediyor ve bu sene girmeseniz gelecek seneye gireceksiniz. Zaten ikinci senenizmiş. İade alınıyor mu bilmiyorum, sanmam da, ama sınava hazır başvurunuz da varken girmeniz daha mantıklı olacaktır.
İptal olmuyorsa sadece deneyim için girerim. Geçen sene daha iyi sıralama yapabileceğime inandım mezuna kaldım fakat bu yıl benim için çok kötü olaylarla geçti. Girsem bile iyi sıralama yapamayacağımı biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı