YKS için bütün dersleri temelden öğrenmek

Bol deneme çöz. Bu şekilde Türkçeyi halledersin. Bazen soru çözmek bile bir seyler öğretiyor. Onun dışında temelin yoksa eğer güzel bir dershane veya özel ders en iyi tercih olacaktır. Konuların hepsini çözmek zorunda değilsin mesela analizle biraz çok çıkan konulara ağırlık ver biraz. Garanti bir yöntem olmasa da işe yarar diye düşünüyorum.

Hocam peki dersleri temelden öğrenebileceğim kitaplar var mı? Var ise hangilerini tavsiye edersiniz? Bütün derslere evde temelden çalışabiliyorsam güzel olur. Tek sıkıntı bunu düzene sokmak.

Peki hocam hangi YouTube kanallarını önerirsiniz? Mesela türkçe, matematik, fen bilimleri bu derslerin hepsini temelden öğrenmem lazım. Ve günde kaç saat çalışmam yeterli olur? Hedefim İngilizce öğretmenliği. İngilizce'yi bir şekilde hallederim fakat TYT derslerinede ağırlık vermem lazım.

Peki hocam hangi YouTube kanallarını önerirsiniz? Mesela türkçe, matematik, fen bilimleri bu derslerin hepsini temelden öğrenmem lazım. Ve günde kaç saat çalışmam yeterli olur? Hedefim İngilizce öğretmenliği. İngilizce'yi bir şekilde hallederim fakat TYT derslerinede ağırlık vermem lazım.

Matematik için matematiğin güler yüzü.
Türkçe için kampüs.
Sosyal için sosyal hocam.

Sadece TYT'de sadece türkçe, matematik hazirlansam. YDT İngilizce'ye yoğunlaşsam ögretmenliği kazanabilir miyim? Bu arada maddi sıkıntılardan dolayı işe girmeyi de düşünüyorum boş vakitlerde çalismayi planliyorum.

İngilizce öğretmenliği için çerçeveye bakmanı önermek istiyorum. Bende istiyordum çünkü.
TYT notun ekleniyor
Okudun mezun oldun KPSS
Atanmayı bekle. Bekle. Bekle yavrum bekle. 40 yaşında aile dostumuz hala atanacak.
Doğu görevi.
Mutlu son.

Yaşımız oldu 50.

İngilizce öğretmenliği için çerçeveye bakmanı önermek istiyorum. Bende istiyordum çünkü.
TYT notun ekleniyor.
Okudun mezun oldun kpss.
Atanmayı bekle. Bekle. Bekle yavrum bekle. 40 yaşında aile dostumuz hala atanacak.
Doğu görevi.
Mutlu son.

Yaşımız oldu 50.

Çerçeveyi az çok inceledim. 8 ay süre içerisinde kendimi geliştirip başarabileceğime inanıyorum. Atanma kısmına kadar hele bir gelelim hayırlıysa zaten Allah gerisini de nasip eder.
TYT matematik için önerebileceğiniz test kitabı var mı? Mümkünse konu anlatımlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı