YKS için bütün dersleri temelden öğrenmek

TYT derslerinden temelim olmadigi icin dershaneye gitsem 8 ayda hepsini ögrenebilir miyim?
Dershane temeli pek öğretmez. Üzerinden geçer ve sonra sınava odaklı soru çözer. Temeli sizin atmanız gerekli. YouTube videoları, Udemy, konu anlatımlı kitapları tavsiye edebilirim.
Benim zamanımda dershanelere hafta içi okuldan sonra gidip hoca ile birebir çözüm yapabiliyordun, yani yapamadığın soruları soruyordun ya da ihtiyaç duyarsa kendisi ders koyabiliyordu. Sana sıfırdan temel anlatmaz ama sınıf olarak böyle bir talepte bulunursanız anlatır diye düşünüyorum.

Dershane temeli pek öğretmez. Üzerinden geçer ve sonra sınava odaklı soru çözer. Temeli sizin atmanız gerekli. YouTube videoları, Udemy, konu anlatımlı kitapları tavsiye edebilirim.
Benim zamanımda dershanelere hafta içi okuldan sonra gidip hoca ile birebir çözüm yapabiliyordun, yani yapamadığın soruları soruyordun ya da ihtiyaç duyarsa kendisi ders koyabiliyordu. Sana sıfırdan temel anlatmaz ama sınıf olarak böyle bir talepte bulunursanız anlatır diye düşünüyorum.

Udemy'de bastan sona C2 seviyesine kadar ders paketim var. Elimde türkçe soru bankasida var. YouTube'dan izleyerek ondan kendimi gelistirebilirim fakat kafama en karmaşık gelen matematik. Temelim sıfır. Gerçi bütün TYT derslerinden temelim sıfır. Matematik için bildiginiz güzel temelden TYT konularına kadar anlatan bir YouTube kanali veya bir kitabii varsa önerirseniz çok iyi olur. Teşekkür ederim.

Udemy'de bastan sona C2 seviyesine kadar ders paketim var. Elimde türkçe soru bankasida var. YouTube'dan izleyerek ondan kendimi gelistirebilirim fakat kafama en karmaşık gelen matematik. Temelim sıfır. Gerçi bütün TYT derslerinden temelim sıfır. Matematik için bildiginiz güzel temelden TYT konularına kadar anlatan bir YouTube kanali veya bir kitabii varsa önerirseniz çok iyi olur. Teşekkür ederim.
Üniversitede matematiği veremediğim için Şenol Hoca'yı izledim ben. Onda temeli öğrenip sonra kendi hocamın kitabını çözdüm. Bende etkili oldu açıkçası baya iyi öğrendim, sonra unuttum orası ayrı konu. :)
Not: Ben eski videolarına bakarak yaptım, kısa olanlara ve tekrar tekrar izledim. Sanırım kitap çıkarmış ve ona uygun video çekiyor uzun uzun. Onlar hakkında fikrim yok.

Üniversitede matematiği veremediğim için şenol Hoca'yı izledim ben. Onda temeli öğrenip sonra kendi hocamın kitabını çözdüm. Bende etkili oldu açıkçası bayağı iyi öğrendim, sonra unuttum orası ayrı konu. :)
not: Ben eski videolarına bakarak yaptım, kısa olanlara ve tekrar tekrar izledim. Sanırım kitap çıkarmış ve ona uygun video çekiyor uzun uzun. Onlar hakkında fikrim yok.

Hocam şenol hocanın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki 21 videoluk eğitiminde TYT'deki temel matematiğin bütün konuları var mı? Varsa yanına test kitabı alıp çalışarak öğrenmeye başlıyacağım.
Öneren varsa şenol hocanın TYT için olan 3 kitabını almak istiyorum.

Son düzenleme:
Hocam Şenol hocanın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki 21 videoluk eğitiminde TYT'deki temel matematiğin bütün konuları var mı? Varsa yanına test kitabı alıp çalışarak öğrenmeye başlıyacağım.
Öneren varsa şenol hocanın TYT için olan 3 kitabını almak istiyorum.
Tüm konular var mı bilmiyorum. Çünkü TYT'de hangi konular var bilmiyorum. Ben bana lazım olanlara çalışmıştım yalnızca fonksiyon, integral falan lazım olmuştu bana.

YKS İngilizce dil sinavi icin önerebileceginiz test kitabii varsa güzel olur.
Sıfırdan TYT'ye çalışıp başarılı olan kimse yok mu? TYT'den sıfırdan türkçe ve matematik öğrenip ikisinden de 20-25 doğru yapsam benim için yeterli. Sosyal'den de 10 doğru yapıp. Dil sınavındanda 60-70 net arası yaparsam istediğim bölüme girebiliyorum.

Hocam peki dersleri temelden öğrenebileceğim kitaplar var mı? Var ise hangilerini tavsiye edersiniz?

Matematik için Karekök 0 ve Antremanlarla Matematiğe bir bak derim. Aklına yatarsa alırsın.

TYT'den sıfırdan türkçe ve matematik öğrenip ikisinden de 20-25 doğru yapsam benim için yeterli.
Matematik için bir şey diyemem ama Türkçe'de 20 net yapmaman için hiçbir sebep yok. Fen yapmayı düşünmüyor musun?

Matematik için karekök 0 ve antrenmanlarla matematiğe bir bak derim. Aklına yatarsa alırsın.

Matematik için bir şey diyemem ama türkçede 20 net yapmaman için hiçbir sebep yok. Fen yapmayı düşünmüyor musun?

Fen temelimde yok hocam. Yol gösterirseniz ona da bir şeyler yapmaya calisabilirim. Amacim YouTube'dan dersleri izleyip kitaplardan egzersiz yapmak.

Fen temelimde yok hocam. Yol gösterirseniz ona da bir şeyler yapmaya calisabilirim. Amacim YouTube'dan dersleri izleyip kitaplardan egzersiz yapmak.
Biyoloji için videoları eski olmasa Bekir Avşar izlemeni önerirdim. Onun yerine Kampüs izleyebilirsin. Diğer dersler içinde bilindik kanallar var. Kendine göre seçmen lazım onları, hangisi sana daha uygun gelirse.

Biyoloji için videoları eski olmasa bekir avşar izlemeni önerirdim. Onun yerine kampüs izleyebilirsin. Diğer dersler içinde bilindik kanallar var. Kendine göre seçmen lazım onları, hangisi sana daha uygun gelirse.

Matematik için temelden şenol hocayi izleyip kitaplarini almayi düşünüyorum. Türkçe için temelden rüştü hocayi izlemeyi düşünüyorum. Elimde TYT türkçe lkmit yayinlari test kitabii var. Sözcükte anlama çalisip çözüyorum fakat çözdüklerimin yarisi yanlis 😀 hayirlisi olsun daha yolun basindayiz.
Hocam TYT Türkçe için çalışma planı önerebilir misiniz? Mesela şuradan şu konuyu izleyip şu kitaptan şöyle çözersen daha iyi olur şeklinde.

Geri
Yukarı