YKS için kaçıncı mezun yılınızdasınız?

İnşallah mezuna kalmadan gideriz üniversiteye. Şu son 2 gün tamamen yattım. Kafamda mezunluk düşünceleri var. Sınavdan sonra düşünürüm diyorum da çok giriyor.

Netlerim deneme sınavlarındaki gibi olursa 150-200K tutuyor 2019'a göre. İstediğim bölüm 50 binden alıyor. Mucize olmazsa 150K gibi bir sıralama ile kalmaya değer mi sizce? Fenim bayağı bir kötü. Kimya ve fizik konularım bitmesine rağmen netim pek çıkmıyor. Matematik atıyor beni öne.
İstemediğin bir yerde, bölümde okumak yerine mezuna kal.

İlk defa 2018'de üniversite sınavına girdim. İsteğe bağlı hazırlık ve bölümdeki 2 yılımla birlikte toplamda 3 yıldır üniversiteliyim.

Cumartesi günü TYT'ye girenlerden biri de benim. Şimdiden başarılar dilerim bu seneki sınavzedelere. :D

Mezuna kalmış sayılmasam da yazmak istedim. Şu anki bölümümdeki durumum iyi değil çünkü.

İlk defa 2018'de üniversite sınavına girdim. İsteğe bağlı hazırlık ve bölümdeki 2 yılımla birlikte toplamda 3 yıldır üniversiteliyim.

Cumartesi günü TYT'ye girenlerden biri de benim. Şimdiden başarılar dilerim bu seneki sınavzedelere. :D
Tercih yapacak mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı