YKS için kaynak önerisi

Paragrafını bilmiyorum ama bilgi sarmalın aşağı yukarı her branşı kaliteli ve tam orta seviyededir üzmez. 345 de öyle denebilir. Matematiği ilerlettiğinizde Orijinal ve Apotemi fasikülleri öneririm.

Abimin kitaplarını söyleyeyim sana ona göre ilerle. Kendisi 4k sıralama yaptı ve ODTÜ Havacılık ve uzay mühendisliği için tercih yapacak.

Türkçe : Hoca Webde Eren Demirtaş Video Ders Notları, 345 TYT Türkçe, 345 TYT Türkçe 12'li deneme
Matematik: 3D Video Ders notları, 345 TYT-AYT Matematik Soru bankası, 345 Matematik denemeleri, Eyüp B. Öğreniyorum / Gelişiyorum (Bu Playlisti ne yap ne et izlesin dedi)
Biyoloji : TYT Dr.Biyoloji Video Ders Notları (2023) AYT Biyoloji Benim Hocam Dilek Kuvvet (2023) 345 TYT Biyoloji Soru bankası AYT Biyoloji Benim Hocam Soru bankası ve denemeler.
Fizik : Özcan Aykın TYT Fizik video ders notlarından hareket etti pdfleri kitap haline getirtti oradan ilerledi. AYT Fizik için Barış Akıncıoğlu Benim Hocam 2023 Soru bankaları 345 ve Denemelerde 345
Kimya: TYT-AYT Kimya Benim Hocam Görkem Şahin, Görkem Şahinin TYT-AYT için soru bankaları ve denemeler.
Tarih: TYT Tarih Saadettin Akyayla (2022) Video Ders Notları (bu adamı çok fazlasıyla öneriyor yaptığı samimi kodlamalar kafada fazlasıyla kalıyor)
Felsefe : Herhangi bir kaynaktan izleyebilirsiniz. Abim MEB Kitaplarından ilerledi.
Coğrafya: Coğrafyanın kodları özellikle harita videolarını çok dikkatli dinleyin ardından TYT için kampı var 9 videoluktu sanırım onu izlemeniz yeterli olacaktır.
Geometri : Merkeze Teğet Geometri Konu Anlatım için pdfleri var onları aynı şekilde takip etti. Karekök TYT Geometri ve AYT Geometri çözdü ardından denemelere yardırdı.

Bu yazdıklarım tamamiyle abimin yorumlarını içeriyor. O böyle ilerledi ama şunu söylemekte fayda var daima yanlış yaptığı sorularda (böyle dalgınlıkla yanlış yapılmış olanlardan bahsetmiyorum) kalem oynatamadığı soruları 1 gün/3 Gün/5 gün şeklinde tekrar çözermiş bunu da yazayım dedim.
Matematik temelimin iyi olmadığı için Mert Hoca'dan başladım, sizce doğru mu yaptım? Mert Hoca yerine direkt Eyüp B mi geçmeliyim? Bu arada öğreniyorum-gelişiyorum playlisti ile 3D Video Ders notları playlistinde aynı konular mevcut, ilk hangisini izlemeliyim?

NOT: 11. sınıfım temelim iyi olmadığı için şimdiden başladım.

Geri
Yukarı