YKS için kitap tavsiyesi

Hız ve renk problemler zor ve iyi diyorlar bir incelemeni tavsiye ederim, onun dışında TYT Matematik'te bilgi sarmalı, çözüm 3D gibi kaynaklar bitirdiysen deneme çözmeye başlamalısın bence, başka tavsiye edebileceğim çap problemler var çok iyi diyorlar ama o sizin için kolay gelebilir, bizde hocalarımız apotemi çözmemize izin vermiyorlar, sınavla alakası yok ve çok zor diye, öğrencilerin kafasını karıştırabiliyormuş, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Apotemi ve Endemik yayınlarından birini tercih edebilirsiniz. Bana göre ilk Endemik sonra Apotemi çözülmeli.

Hız ve renk problemler zor ve iyi diyorlar bir incelemeni tavsiye ederim, onun dışında TYT Matematik'te bilgi sarmalı, çözüm 3D gibi kaynaklar bitirdiysen deneme çözmeye başlamalısın bence, başka tavsiye edebileceğim çap problemler var çok iyi diyorlar ama o sizin için kolay gelebilir, bizde hocalarımız apotemi çözmemize izin vermiyorlar, sınavla alakası yok ve çok zor diye, öğrencilerin kafasını karıştırabiliyormuş, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sağ olun hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apotemi ve endemik yayınlarından birini tercih edebilirsiniz. Bana göre ilk endemik sonra apotemi çözülmeli.

İnternetten bakıyorum apotemı için gereksız zor diyorlar.

Ben karekök problemler kitabını bitirmiştim. Oldukça basit bir kitaptı. Sonrasında endemik aldım çok iyiydi. Zorlayıcı sorular vardı gerçekten memnun kalmıştım. Endemik öneririm.

Hocam karekok zor dıye bılıyorum. Endemık de oyle sana mı oyle gelıyor acaba, kac puan yapmıstın?

Son düzenleyen: Moderatör:
internetten bakıyorum apotemı için gereksız zor diyorlar

hocam karekok zor dıye bılıyorum endemıkde oyle sana mı oyle gelıyor acaba, kac puan yapmıstın
Puan değil de sıralamam 98K. 2019'da girdim. Bilgisayar mühendisliği okuyorum.

Problem kitabı olarak acil çözdünüz mü, 2020 basım.
Yeni nesil ve çok güzel, 2020'si biraz daha kolaylaştırılmış çok beğeniliyor çok öğretici deniyor ama size kolay gelebilir, açıkçası bilgi sarmalı en baba problem kitaplarından, güzel matematik kaynakları alıp içindeki problemleri çözebilirsiniz onlar da gayet iyi, acil, 3D, 3-4-5 tarzı kitapların içindeki problemleri çözebilirsiniz.
Ben karekök problemler kitabını bitirmiştim. Oldukça basit bir kitaptı. Sonrasında endemik aldım çok iyiydi. Zorlayıcı sorular vardı gerçekten memnun kalmıştım. Endemik öneririm.

Endemik bu sene çok güzel kitaplar çıkardı, yeni nesil sorular ve öğreticiliği ile çoğu okulun ve öğrencinin de tercihi oldu, bilgi sarmalından sonra iyi gidebilir size, ayrıca ben de sınava hazırlanıyorum, birebir muhattabım sorularla :)

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı