YKS Boğaziçi koçluk alınır mı?

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba YKS için kendime koçluk ararken karşıma çıktı bu site. Boğaziçi Üniversitesi'nin mi yoksa başka birilerinin yaptığı bir sistem mi?
Sizce alınır mı?
Önerebileceğiniz koçluk vs var mı?
Site=YKS Boğaziçi

Hocam kendin nasıl çalışman gerektiğini ve nasıl öğrendiğini biliyorsan bomboş iş bu koçluk siteleri. Sadece vaktini alır ve kendini kandırırsın. Youtube'daki kamp videolarından kendini ilerletmeni tavsiye ederim. Gri-Beyaz-Sarı-Yamuk-Düz koçların hepsi boş mevzu.

Hocam kendin nasıl çalışman gerektiğini ve nasıl öğrendiğini biliyorsan bomboş iş bu koçluk siteleri. Sadece vaktini alır ve kendini kandırırsın. YouTube'daki kamp videolarından kendini ilerletmeni tavsiye ederim. Gri-beyaz-sarı-yamuk-düz koçların hepsi boş mevzu.

Kanka sorunda orada nasıl yapacağımı, nasıl çalışmam gerek bilmediğimden koçluk istedim o attığım sitede de derece yapmış öğrenciler olduğu için o siteyi sordum size.

Koçluğa gerek yok. Üstte arkadaşların da yazdığı gibi YouTube'dan ayrı derslere özel videolar veya kamplar izleyerek ve günlük bir düzen oluşturarak üst düzey seviyelere çok rahat çıkabilirsin.

Böyle bi çalışma programı buldum bu nasıl sizce?

Böyle bir çalışma programı buldum bu nasıl sizce?

Kendin bir çalışma programı yapmanı öneririm. Al önüne bir kağıt ve kitapları konularına bak ve onları gün gün böl. Mesela 1. gün tarihin ve coğrafyanın ilk konusunu çalış. Konu uzunsa birden fazla güne yay. Konu bitimlerinde bol soru çözmeyi sakın ihmal etme. Sadece video izleyerek olmuyor. Tecrübeyle sabit. Kitap okumayı da ihmal etme.

Son düzenleme:
Hocam ben kendim koçluk yapıyorum ve bir de ekibim var isterseniz konuşalım . cerrahpaşa tıp fakültesinde okuyoruz hepimiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı