YKS için uçlu kalem önerisi

Malum herkesin başına gelen o hardcore ders çalışma evresi şimdi bende de var. Şu an kullandığım Rotring Tikky 0.7 kağıdı siyaha boyamak harici hiçbir işe yaramıyor. Tutuşu da rahat olmadığından mecbur kalın yazıyorsunuz. Geometri çözerken çektiğim çizgiler birbirine giriyor. Mekanizması da dandik zaten bilirsiniz uç sıkışma olayı var.
Test çözerken hafif hissettiren ucu sürekli kırmayan ince bir kalem arıyorum. Arada yazı yazmak, not tutmak için de kullanırım. Çizim yapmakla resim çizmekle hiç alakam yok YKS için kullanacağım. Sağlam olması pek önemli değil dikkat ederim ona. İnce olması için bu kez 0.5 almayi düşünüyorum. 400 TL'yi geçmezse iyi olur.
Bu modelin 0.5'ini kullanıyorum ve çok memnunum. Bence 0.7 vs 0.5 kapışmasından dolayı bu serzeniş. Önerim ise model marka bilmiyorum fakat parmakları terletmemesi için silikon bölmesi olanları tercih etmemeniz yönünde.

Güzel de benim netimle ne alakası var ben sana kötü bir şey dedim sanki.
Kral sana yazmadım o mesajı. Diğer kendini çoğalttırmak isteyen elemana yazmıştım.
Neyse konu da dağıldı zaten indirime giren random birşey alacağım.

Dostum bütçeyi geçmesin dedin ancak bu kalemin 500TL olması bir fırsat.
Sen de ufak bir araştırma ile yorumlarına bakabilir ve en iyi piyasa araştırması ile daha ucuzu varsa bulabilirsin.

Hocam 860 olmuş fiyatı zam gelmiş herhalde 1 günde

Son düzenleme:

Geri
Yukarı